1735
1707
سلام ما اول گفتن دختره چندتا اسم انتخاب کردیم اما بعد پسر گفتن همه کنسل شد مثه...آلا آنا نیوشا آنیس ...

مرسی عزیزم اره نگران همینم فک نکنم اسمی مونده باشه ک من نخونده باشم خودم ماهورو دوس داشتم ک چون اسم پسر هم هس منصرف شدم 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718
1760
نرفتی دکتر عزیزم ؟؟

زنک زدم به دکترم گفت با یه نخ محکم بپیچ دوره مچ پات اگه تقریبا یک سانت داخل رفت بیا بیمارستان. اگه کمتر بود نگران نباش نخ پیچیدم دوره مچ پام دیدم نیم سانتم نرفت تو. گفت نمیخواد نگران باشی چیزی نیست حالت تهوعم گفت موردی نداره

زنک زدم به دکترم گفت با یه نخ محکم بپیچ دوره مچ پات اگه تقریبا یک سانت داخل رفت بیا بیمارستان. اگه ک ...

ب خودت استرس وارد نکن عزیزم البتع ورم تو ماهای اخر طبیعیه 

تولد دخترم ❤️مهرسانام
ب خودت استرس وارد نکن عزیزم البتع ورم تو ماهای اخر طبیعیه 

اره خودشم گفت دراز بکش بعد یهو بلند شو بایست اگه سرگیجه گرفتی بیا اگه نه طوری نیست الکی نگران نشو. که خداروشکر چیزی نبود

اصلا اشتها ندارم  ولي سعي ميكنم بخورم مرسي از راهنماييت دوستم

❤❤❤میدونم نمیتونی ولی حتما بخوربزور یا سویقش بخور

وزن اولیه حدودا   70هدف دوم📝 65((وزن الان 65😀)))))هدف سوم60😈.هدف آخر55......قد162❎❎❎❎❎شروع رژیم 10خرداد1399❎❎❎❎دورشکم اول103⬅⬅الان93↔هدف بعدی⬅90↔هدف بعد85.ان شاءالله ک بتونم✌
1665
کی میشه این چن روزم بگذره تموم شه بره بچه هامونو سالم بغل بگیریم 

حالا ببین بچه ک میاد ولی اینقدر اذیت کنه ک بگی کاش هنوز تو شکمم بود 😁

من ک فعلا دادم استفاده میکنم.نمیدونم چرا اصلا برا قیافشم کنجکاو نیستم!

فقط سالم باشه هیچینمیخوام دیگه

وزن اولیه حدودا   70هدف دوم📝 65((وزن الان 65😀)))))هدف سوم60😈.هدف آخر55......قد162❎❎❎❎❎شروع رژیم 10خرداد1399❎❎❎❎دورشکم اول103⬅⬅الان93↔هدف بعدی⬅90↔هدف بعد85.ان شاءالله ک بتونم✌

خانوما خوش بحالتون که باردارید،از این دوران لذت ببرید.امروز ۱۳ روزه که پسرم دنیا اومده،دلم لک زده واسه دوران بارداریم.همش عکسهای اون روزهام رو نگاه میکنم،حیف زود گذشت. 

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
منم میگ فقط سالم باشه همین همین همین 

بابا سالمه مگه سونو وآز ندادی؟دیگه چه نگرانی داری؟

کمبود ویتامین دی نداری؟ باعث افسردگی میشه کمبودش جس میکنم داری

خانوما خوش بحالتون که باردارید،از این دوران لذت ببرید.امروز ۱۳ روزه که پسرم دنیا اومده،دلم ...

منم از الان لک زده.

1651