1147
1247
اووووو این همه. خب برو دکتر تغذیه رژیم شیردهی بگیر منم میخوام برم میگن آدم زود لاغر میشه

الان برم یابداززایمان؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
سلام ما اول گفتن دختره چندتا اسم انتخاب کردیم اما بعد پسر گفتن همه کنسل شد مثه...آلا آنا نیوشا آنیس ...

مرسی عزیزم اره نگران همینم فک نکنم اسمی مونده باشه ک من نخونده باشم خودم ماهورو دوس داشتم ک چون اسم پسر هم هس منصرف شدم 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
نمیدونم به من گفته 2 هفته دیگه برم سونو یعنی هفته36

اوکی عجقم.ببچید خیلی سوال کردمممم....من برم لالا شب همگی پرستاره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
سلام مچ پاهام ورم کرده . حالت تهوعم امروز داشتم . کمرمم همچنان درد میکنه. دلم میخواد یکی بیاد خونمو ...

نرفتی دکتر عزیزم ؟؟

فقط 43 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
8
نرفتی دکتر عزیزم ؟؟

زنک زدم به دکترم گفت با یه نخ محکم بپیچ دوره مچ پات اگه تقریبا یک سانت داخل رفت بیا بیمارستان. اگه کمتر بود نگران نباش نخ پیچیدم دوره مچ پام دیدم نیم سانتم نرفت تو. گفت نمیخواد نگران باشی چیزی نیست حالت تهوعم گفت موردی نداره

زنک زدم به دکترم گفت با یه نخ محکم بپیچ دوره مچ پات اگه تقریبا یک سانت داخل رفت بیا بیمارستان. اگه ک ...

ب خودت استرس وارد نکن عزیزم البتع ورم تو ماهای اخر طبیعیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
ب خودت استرس وارد نکن عزیزم البتع ورم تو ماهای اخر طبیعیه 

اره خودشم گفت دراز بکش بعد یهو بلند شو بایست اگه سرگیجه گرفتی بیا اگه نه طوری نیست الکی نگران نشو. که خداروشکر چیزی نبود

اصلا اشتها ندارم  ولي سعي ميكنم بخورم مرسي از راهنماييت دوستم

❤❤❤میدونم نمیتونی ولی حتما بخوربزور یا سویقش بخور

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
1167
کی میشه این چن روزم بگذره تموم شه بره بچه هامونو سالم بغل بگیریم 

حالا ببین بچه ک میاد ولی اینقدر اذیت کنه ک بگی کاش هنوز تو شکمم بود 😁

من ک فعلا دادم استفاده میکنم.نمیدونم چرا اصلا برا قیافشم کنجکاو نیستم!

فقط سالم باشه هیچینمیخوام دیگه

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
حالا ببین بچه ک میاد ولی اینقدر اذیت کنه ک بگی کاش هنوز تو شکمم بود 😁 من ک فعلا دادم استفاده میکنم ...

منم میگ فقط سالم باشه همین همین همین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام

خانوما خوش بحالتون که باردارید،از این دوران لذت ببرید.امروز ۱۳ روزه که پسرم دنیا اومده،دلم لک زده واسه دوران بارداریم.همش عکسهای اون روزهام رو نگاه میکنم،حیف زود گذشت. 

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد...
منم میگ فقط سالم باشه همین همین همین 

بابا سالمه مگه سونو وآز ندادی؟دیگه چه نگرانی داری؟

کمبود ویتامین دی نداری؟ باعث افسردگی میشه کمبودش جس میکنم داری

خانوما خوش بحالتون که باردارید،از این دوران لذت ببرید.امروز ۱۳ روزه که پسرم دنیا اومده،دلم ...

منم از الان لک زده.

1220