1232
1226
کلسیمم حتما بخر بخور  جوشانشو بخر عالیه من ک قرصشو نمیخورم  الانم نمیخورم ولی باید بخورم

روزی یع دونه کافیه؟ضرر که نداره درسته؟راستی برای موهام زینک بخورم عیب نداره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من

اره روزی ی دونه .نه بابا ضرر چی دیگه باید بخوری وگرنه بچه از دندونات و استخوانات تغذیه میکنه پودرت میکنه 😂

برا زینک از دکترت بپرس ولی ب نظرم الان نخور بعده زایمان بخور

خرمالو بخور زینک داره برا مو هم عالیه

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

زیاد ک هس ولی انگاری هیچکدوم بدلم ننشسته  شما چنتا مثال میزنی شیک و ساده

سلام ما اول گفتن دختره چندتا اسم انتخاب کردیم اما بعد پسر گفتن همه کنسل شد

مثه...آلا آنا نیوشا آنیسا نیکا بازم ببینید چی خودتون دوست دارید ک بعد ها حسرت نخورید

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب پسرم باش زیرا که تو بهترین حافظ و نگهدارنده هستی...آمین
🙃سلام  😞اخ اخ یبوست منو بیچاره کرد  با درد سر  سینه 😣

سلام عزیزم من بخاطر بواسیر یبوست شدید داشتم یک روز درمیون قیسی میخورم عالی شدم البت هرروز باید صبح ناشتابخوریا ولی من یادم میره هروق برسم میخورم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156
اره روزی ی دونه .نه بابا ضرر چی دیگه باید بخوری وگرنه بچه از دندونات و استخوانات تغذیه میکنه پودرت م ...

سلام عزیزم خوبی؟؟؟

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام

سلام عزیزم خوش اومدی از خودت بگو بارداری چندمته ؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
سلام عزیزم خوش اومدی از خودت بگو بارداری چندمته ؟؟

سلام گلم.من خودم که ۲۲ سالمه بارداریه اولمه هفته ۳۱هستم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1213
اره روزی ی دونه .نه بابا ضرر چی دیگه باید بخوری وگرنه بچه از دندونات و استخوانات تغذیه میکنه پودرت م ...

اخ اخ از دندون نگو که دیگ کلا فک کنم بد اززایمان باید دستی بذارم خخخخخ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلاممممم خوبیم دوتامون منتظریم بابای فسقل بیاد بخوابیم شما چطورین

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مواظب پسرم باش زیرا که تو بهترین حافظ و نگهدارنده هستی...آمین
1167
سلام مادرای گل میشه برام دعا کنین زایمان راحتی داشته باشم

ایشالله زایمان فوق العاده راحتی داری عزیزم و می نی سالم میاد بغلت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
اخ اخ از دندون نگو که دیگ کلا فک کنم بد اززایمان باید دستی بذارم خخخخخ

😂😂😂

داغون شدی پس

شیر غنی شده با ویتامین دی و کلسیم بخر بخور

برا جذب کلسیم دی لازمه

شیرپگاه بخر بزرگم هست روزی دو لیوان بخور با خرما فقط شبا نخور داغون میشه معدت

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
😂😂😂 داغون شدی پس شیر غنی شده با ویتامین دی و کلسیم بخر بخور برا جذب کلسیم دی لازمه شیرپگاه ...

اهان باشه مرسی عزیزدلم.حتماازفردا قرص کلسیم رو شروع میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مادرای گل میشه برام دعا کنین زایمان راحتی داشته باشم

ان شاءالله ک شما و بقبه و خودم همممون زایمانمون راحت باشه

1241