1147
1226
دوستان بقیه هم بگن لطفا   چند سالتون هست و بچه چندمتونه و آیا دیابت بارداری دارید یا خی ...

سلام عزیزم 

بارداری اولمه ۲۱ سالو نه ماهمه 

دیابت بارداری ندارم 

۳۷ هفته و دو‌روزمه

من تو پهلو راستمه اصلا نمیتونم با اسایش بخوابم😭

منم بچه تو پهلوم بود     میگفتم خدا کی میشه یک شب راحت بخوابم       بعد سزارین ک تونستم یکم ب پهلو جابجا بشم چ حس خوبی بود  باورم نمیشد میتونم ب پهلو و راحت بخوابم. 

سلام       میشه لطفا با قلب پاک و مهربانت  برای درمان بیماریم دعا کنی؟ من هم از همین جا برای سلامتی و زندگی شاد و زیبات دعا میکنم.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

من فقط کمرم خارش داشت  پشت خار خریده بودم  خودم میخاریدم..مادرم این شهر نبود  چقد هوای غذاهای مادرم داشتم.مادرشوهرم شهر خودمون بود اما حتی یک بار غذا نفرستادن  حتی پدرشوهرم یک بارم میوه باغش نفرستاد..خواهرشوهرم تو ایام غیربارداری ک بماند چند بار تو بارداریم هم بهم متلک انداخت و مراعات حالم نکرد  چقد جوش کردم از کارهاش  

سلام       میشه لطفا با قلب پاک و مهربانت  برای درمان بیماریم دعا کنی؟ من هم از همین جا برای سلامتی و زندگی شاد و زیبات دعا میکنم.

منم استرس زایمان داشتم   استرسش تا حدی طبیعیه اما خب با سلامتی میگذره  .. کلاسای بارداری میرفتم   تا لحظه اخر طبیعی میخواستم   ک سزارین اورژانسی شدم    

8
خانوما شکماتون از کی ترک خورد؟

عزیزم من الان اخره هفت ماهم اوایل هفت ماهگیم چندتاترک خورد زیر شکمم و دیگ نخورد میترسم یهویی کل شکمم ترک بخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
میگن وقتی بچه وارد لگن بشه لگن و داخل ران احساس درد بهشون دست میده

من یکی از رون هام درد میکنه.خطرداره؟یهویی همون پام سره سر میشه بی حس میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شوهرم وسواس داره برا همه چیز. منم هرکی میپرسه میگم هنوز نذاشتیم میگن حتما گذاشتین حالا نمیخواین ب ...

من دوس دارم اسم نی نی مو بذارم روهام یا ایهان ولی شوهر نذاشت گفت بذاریم سالار.خلاصه که هرچی خودشون بخان میذارن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانما من تکوناش هست ولی آروم ترشده یکم نگرانشم 

عشقم منم همینطوری شدم رفتم دکتر گفت بچع داره بزرگ میشه جاش کوچیک میشه کمتر مث قبل میتونه تکون شدید بخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🙃سلام 

😞اخ اخ یبوست منو بیچاره کرد 

با درد سر  سینه 😣

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
1167

من دارم دق می کنم آزمایش غربالگریم ریسکش متوسط بود الانم چهارده هفته و چهار روزم دکتر هم غربالگری پانزده هفته رو نوشته هم سلفری قطعی نگفت کدومو بدم گفت با شوهرت مشورت کن کدومو بدی حالا من پامو تو یه کفش کردم برم سلفری شوهرم میگه بچه سالمه و همون آزمایش پانزده هفته کفایت می کنه  کلا ریلکسه دو میلیون برامون کم نیست دو سوم حقوق یک ماهشه ولی از پسش بر میایم می ترسم دیر بشه ولی کوتاه نمیاد میگه نیازی نیست منم دودلم عجیب نمی دونم چکار کنم برام دعا کنید بعد از سقط خدا این کوچولورو بهم داده می ترسم از دستش بدم

خانم ها من هفته ی دهمم سه کیلو اضاف کردم   همشم حس میکنم شکمم بوده خیلی اومده جلو و لکه بینی خونریزی هیچی نداشتم به نظرتون اگه روزی نیم ساعت پیاده روی کنم یا دو تا نیم ساعت بهتر نیس میترسم وزنم بره بالا خیلی ولی همه میگن تا پایان سه ماه صبر کن 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
خانم ها من هفته ی دهمم سه کیلو اضاف کردم   همشم حس میکنم شکمم بوده خیلی اومده جلو و لکه بینی ...

والا من هفته نهمم سه کیلو اضافه کردم 😢

دکتر بهم گفت برو دکتر تغذیه 

به نظرم شمام برو بهت رژیم غذایی بده 

بعد نهار و شامتم ۱۰ دقیقه قدم بزن ..

پیاده روی اونم یکی دوساعت اصلا خوب نیست

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
خوش بحالتون کاش منم روزی بیامو ازبارداریم بگم خدایی ۱۱ماهه اقدامم عید میشه یه سال وااای

عزیزم اگه دوس داشتی بیاگروه ما مام همه منتظریم

https://t.me/joinchat/E1lXVBDgy4a7s_CBCHxZng

خدایا ازت سپاسگذارم.هیچی نمیخوام فقط بودن و سلامتی عزیزانم پدرم،مادرم، همسرم😍🙇💞مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره...اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه .. سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم ... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه ....اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه:بازم منفی بود .... اونم مادره...مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن ...اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره ... یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران ... آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه ..اونم مادره....مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره ...اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه ... اونم مادره ...مادر فقط اونی نیس که ۹ ماهه بارداری رو شبانه روز با بچش عشق کنه و لحظه شماری کنه واسه اومدنش...اونی که لحظه ی انتظارش با بارداری فرق داره و منتظرِ ببینه چه بچه ای تو بغلش قراره اروم بگیره اونم مادره...آره دوست من... همونایی که مدام باید به بقیه جواب پس بدن که چراااا هنوز بچه دار نشدن ... پیش کدوم دکتر میرن ... مشکل از خانمه یا آقا .... و روزی هزار تا پیشنهاد سرسام آور دارن از طرف دوست و آشنا و همسایه! که پیش کدوم دکتر و امامزاده برن .. چه نذری بکنن.... چی بخورن... چی کار کنن ..یا حتی چه موقع اقدام کنن !!!!همه این دلسوزی های بی رحمانه فقط یک توجیه داره و اون دلیل اینه که تو یه زنی که هنوز مادر نشده ...پس ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن ... اونم یه مادره...😢
1220