1874
2079
من دارم میخورم روزی دومرتبه اره یکم رفلاکس دارم ولی نه همیشه

شنیدم باعث رفلاکس بچه میشه عزیزم خودم داشته باشم مهم نیس 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

باورت میشه ازاول داشتم شبا تاصب بیدارم روزا کلافه کافیه چیزی بخورم فورا میسوزه قرص شربت فایده نداره ...

درکت میکنم منم دقیقا اینطوریه. قرص و شربت میخورم اما یه ساعتهایی فقط خوبه خدا خودش به همه ما کمک کنه

2077

پس من چرا دوست دارم هنوز تو شکمم باشه؟😅دلم براش تنگ میشه ازالان

🌱گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2051
2104

اونایی ک رفلکس دارن

اصلا شبا میوه نخورن بخصوص پرتقال و کیوی.شیرموز و شیرم اصلا شبا نخورین

چایی هم همینطور بخصوص بعده غذا گوجه و غذای ربی و گوجه هم همینطور

به بخرین اب پز کنین صبح ها با آبش با شکم خالی بخورین دوای معره و رفلکسه.سیب هم بدون پوست همینطور

عسل بخصوص طبیعیش ک دیگه نگم عالیه

🌱گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
1718