1345
1341
من دارم میخورم روزی دومرتبه اره یکم رفلاکس دارم ولی نه همیشه

شنیدم باعث رفلاکس بچه میشه عزیزم خودم داشته باشم مهم نیس 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

باورت میشه ازاول داشتم شبا تاصب بیدارم روزا کلافه کافیه چیزی بخورم فورا میسوزه قرص شربت فایده نداره ...

درکت میکنم منم دقیقا اینطوریه. قرص و شربت میخورم اما یه ساعتهایی فقط خوبه خدا خودش به همه ما کمک کنه

1350

پس من چرا دوست دارم هنوز تو شکمم باشه؟😅دلم براش تنگ میشه ازالان

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
پس من چرا دوست دارم هنوز تو شکمم باشه؟😅دلم براش تنگ میشه ازالان

من فقط دوست دارم بیینمش سااالمه همین

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
1348
1288

اونایی ک رفلکس دارن

اصلا شبا میوه نخورن بخصوص پرتقال و کیوی.شیرموز و شیرم اصلا شبا نخورین

چایی هم همینطور بخصوص بعده غذا گوجه و غذای ربی و گوجه هم همینطور

به بخرین اب پز کنین صبح ها با آبش با شکم خالی بخورین دوای معره و رفلکسه.سیب هم بدون پوست همینطور

عسل بخصوص طبیعیش ک دیگه نگم عالیه

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
1346