1232
1226

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

من شوهرم وسواس داره برا همه چیز. منم هرکی میپرسه میگم هنوز نذاشتیم میگن حتما گذاشتین حالا نمیخواین ب ...

وای اره خیلی سخته اینجوری حالا ما جفتمون وسواسی هستیم شوهرم بیشتر از من چ اسمایی خودت دوس داری ؟

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
تا جاییکه من میدونم مرسانا میشه هدیه خدا نهبه مهرسانا، البته مهرسانا خوش آوا تره

اره مهرسانا هم همون میشع دیگه مگه نه ؟؟

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
1156

وای من فردا سونو انومالی دارم.ضمن اینکه فردا میفهمم جیگرم دختر یا پسر.هیجان دارم خییییلی

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم❤یه صدای پا میاد👟خدایا ممنونم ازت به خاطر مهربونیات🙏مهربونم همه رو به ارزوهاشون برسون🙏
من همون اول انتخاب کردم بچه مو نذر امام رضا کردم سالم دنیا بیاد بریم مشهد پابوسش 

واای دقیقا منم ناباروری داشتم کلی دوا درمون کردیم نشد بعد تابستون رفتیم مشهد تولد امام رضا بعد به امام رضا گفتم یعنی میشه سال دیگه تولدتون بیام تو صحن که پنجره فولاد داره روبه روی حرمت بچمو بغل بگیرم. بعد حاجتمو داد تا از مشهد اومدیم بی بی چک زدم باردار بودم

8
وای من فردا سونو انومالی دارم.ضمن اینکه فردا میفهمم جیگرم دختر یا پسر.هیجان دارم خییییلی

ای جانممممم بیا بهمون خبر بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام

الان گریم گرفت از شدت درد معده و تلخی دهان. فقط به خدا میگم نی نی سالم باشه و من این دوران رو بگذرونم. احساس میکنم خیلی خیلی سخت شده. همسرم داشت شام میخورد بوش بهم خورد حالم بد شد. خودمم که فقط یکم بیسکویت و انجیر خشک میتونم بخورم. تو رو خدا برای من دعا کنید خوب شم. دکتر میگه خوب نشی باید بیای بستری شی و متخصص داخلی بری😢😢😢😢😢

1167

سلام خانما من تکوناش هست ولی آروم ترشده یکم نگرانشم 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
واای دقیقا منم ناباروری داشتم کلی دوا درمون کردیم نشد بعد تابستون رفتیم مشهد تولد امام رضا بعد به ام ...

من عاشق امام رضاام من حدودا ۵۰روز پیش حرمش بودم ازش خواستم بچم سالم باشه  چون ی توده رو قلبش بود ازش خواستم بر طرف بشه از مشهد برگشتم رفتم اکو قلب خدا رو شمر توده از بین رفته بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولد دخترم ❤️مهرسانام
1220