2726
عنوان

رفتار شوهرم و حساسیت من😫😭

347 بازدید | 18 پست

بچها من نتمو ک روشن میکنم تلم باز میشه بعد اون موقعه ای،ب شوهرم پیام دادم شب بخیر و جواب نداد،بعد نتمو روشن کردم و اتفاقی رفت تو تل دیدم پی ام داده خوب انلاینی دگه شب بخیر،چکار کنم میدونم ک باز سرسنگین میشه،تو عقدم

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا تل باز میشه؟؟؟!!!!! خود ب خود🤔🤔🤔

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
یعنی میگه دیر وقته ان لاین نشو ،مگه بچه مدرسه ای هستی 

ن بچه مدرسه ای کجا بود

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

هووووف مشکل منو داری بخدااا منم احازه ندارم برم تو نت یا اینستا چندبار این مدلی دستم خورد بخدا گفت میخابی گفتم اره بعد ک خابید فردا منو چک کرد من انلاین زده بودم بخدا انقدر دعوا میکردیم من دوبار بین همه ی دعواها بستری شدم فشارم شده بود هفتتتتت ک ول کرد بخدا وگزنه انقدر سوال پیچم میکنه دیوانم میکنه

خخخخخ واي تل من زمان دوستيمون چه دعواها ك نميافريد

تلتو همون تل اصلي بريز ك فقط با فيلتر ش كن باز بشه مسالت حل ميشه

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻
نفهمیدم😫😫

ب شوهرم پیامک زدم شبت بخیر ، جواب نداد،بعد رفتم تو تل   گرام دیدم نوشته خوبه دیگه انلاینی شب بخیر

2706