2726

چقدر از اقدامش گذشته؟اگه خیلی کم گذشته امید هست

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۷روزه عقب انداخته

بی بی چک چی؟مثبت شده؟

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....

خیلی احتمالش پایینه هاااااا ولی ممکنه دیر لقاح تشکیل شده باشه و تازه بتا داره میره بالا

۴۸ ساعت بعد تکرار بکنه حالا ببینه‌میره بالا؟

۲۰ باشه میتونه مثبت باشه اخه

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2706