2733
2734

دوشنبه سوریه همراه اوله 

هرکس گرفت دعا کنه من زایمان راحتی داشته باشم و پسرم سالم بیاد بغلم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2510375/خانم-ها-دوشنبه-سوریه-ها-همراه-اول-نت-رایگان-میده?page=1

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

ستاره صد  ستاره پنجاه    و چهار مربع 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله به سلامتی ،نینی خوشگلت بیاد بغلت

مرسی   😊

2728
منم گرفتم قبل ازاین تاپیک😊انشالا زایمان راحت وخوبی داشته باش😉

مرسی    التماس  دعا  دارم 

منم گرفتم قبل ازاین تاپیک😊انشالا زایمان راحت وخوبی داشته باش😉

برای فرداس؟الان فعال میشه؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم