2737
2734
عنوان

درد گردن و دست راست ....

4436 بازدید | 16 پست

بچه ها توروخدا  هر کی میتونه کمک کنه ....جواب بدین ...الان سه هفتست دست راستم از قسمت گردن تا بازوم و حتی کف دستم  درد داره بعضی موقع ها به سینه راستمم میزنه میدونید چیه موقع خواب اصلا بیدارم نمیکنه اروم اروم 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم جدی بگیر برو دکتر البته اگه مطمئنی مثلا سرما نزده یا بد نخوابیدی

نه عزیزم رفتم گفت مال اعصابه دیگع چیزی نداد 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2728
همینو میخواستم بگم که شاید اعصابت مشکل داره یا اسیب دیده . اگر بد تر شد پیش یه دکتر دیگه برو 

نه عزیزم بدتر نشده هنوز 

2738
به امید خدا خوب میشه نگران نباش    

مرسی عزیزم که جواب دادی حاجت روابشی انشالله 

خواهرمم این طوری بود ....نباید ناراحت و نگران باشی دردای حالا مال حرص و جوشه ....بی خیال دنیا ....تو ...

چه جوری بود 

خواهرمم این طوری بود ....نباید ناراحت و نگران باشی دردای حالا مال حرص و جوشه ....بی خیال دنیا ....تو ...

عزیزم منم تو این مدت خیلی حرص و جوش خوردم نمیدونم از اون میترسم از سینم باشه اخه 

عزیزم منم تو این مدت خیلی حرص و جوش خوردم نمیدونم از اون میترسم از سینم باشه اخه 

اتفاقا خواهرمم تو حرص و جوش بود خیلی اذیتش کردن کارش همش گریه بود نترس چیزی نیست دکترم که رفتی پس خیالت راحت حرص و جوش منبع خیلی از مریضی هاست به خدا توکل کن 

اتفاقا خواهرمم تو حرص و جوش بود خیلی اذیتش کردن کارش همش گریه بود نترس چیزی نیست دکترم که رفتی پس خی ...

مرسی عزیزم که اومدی تو تایپکم انشالله حاجت روا بشی 

2706