2726

سلام 

من هفته 10 رفتم سونو گفت رشد نکرده و چیزی تو رحمت نیست 

من خونریزی م شدید شد چون قبلش دو هفته شیاف میزاشتم لک بینی داشتم 

رفتم متخصص گفت باید کورتاژ بشي 

بیمارستان که رفتم گفت خونریزی ت کمه در صورتی که زیاد بود همون موقع کم شد خلاصه قرص داد گفت بخور مثل عدس ه

الان سه روز ه میخورم خونریزی م کم شده يه کم 

يه تیکه ای هم ازم افتاد 

تا کی این وضع ادامه داره؟ 

خسته شدم الان 20 روزه لک و خونریزی دارم 

اعصاب م نمیکشه دخترم گناه داره همه ش دراز کش م اعصابم ضعیف شده 

😭😭

الان فعالیت برای من خوبه یا نه؟ 

از کی ميتونم مثلا باشگاه برم؟ 

هیچ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خونريزي داري يعني هنوز بقايا داري و كامل دفع نشده. برو دكتر بگو سونو بنويسه. نگير بخواب، بايد تحرك داشته باشي كه كنده شه هر چي هست.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2728
چرا تا مطمئن  نیستید شیاف میزارین اخه  

عزيزم دکتر شیاف داد بچه م سقط نشه نه برای سقط جنین

سونو رفتم گفتم استراحت مطلق و شیاف پروژسترون داد بهم 

ولی بعد دو هفته رفتم گفت رشد نکرده و ساک حاملگی ت خالیه

هیچ
اگه خونريزي داري يعني هنوز بقايا داري و كامل دفع نشده. برو دكتر بگو سونو بنويسه. نگير بخواب، بايد تح ...

پیاده روی خوبه ینی؟ 

نميدونم چه فعالیتی 

بدنم ضعیف شده خیلی 

هیچ
پیاده روی خوبه ینی؟  نميدونم چه فعالیتی  بدنم ضعیف شده خیلی

من پياده روي زياد كردم. سقط عذاب آوري هم داشتم. هم درد زياد كشيدم، هم نزديك ٤٠ روز لكه بيني داشتم تا آخرين تيكه از بقايا دو سه روز بعد پريودم دفع شد. قرص آهن فراموش نشه، گوشت قرمزم تو برنامه ت بيشتر كن اگه امكان داره

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

ولي حتمن سونو برو. اگه بقايات زياد باشه بايد كورتاژ شي. پشت گوش ننداز چون احتمال عفونت و چسبندگي بالاس

یه جای مطمئن سونو برو ... به سونوگرافی های داخل مطب که دکتر زنان انجام میده اعتماد نکن .... ببین سقط شده یا نه ... ساک بوده یا نه ! ... بقایا چقدر مونده !!

اون قرص های مثل عدس اگر اشتباه نکنم متیل آرگنوین بوده ... چند تا واست نوشتن؟  همون ها بقایا رو دفع و رحمت رو جمع می کنه . خونریزی رو هم کمتر می کنه . معمولا یک هفته باید بخورین تا خونریزی رفته رفته کمتر بشه و بقایا هم دفع بشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

قرص آهن خارجی مصرف کن

شیره انگور

مغزجات

یه مدت خودت رو تقویت کن که حالت بهتر بشه

خونریزی و لک هم معمولا 2_3 هفته بیشتر نیست .. شما اون قرص ها رو مصرف کن . امیدوارم تو این یه هفته لکه بینی هاکمتر بشه و رحمت پاک پاک بشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

یه جای مطمئن سونو برو ... به سونوگرافی های داخل مطب که دکتر زنان انجام میده اعتماد نکن .... ببین سقط ...

نه سونو بیرون رفتم

برام 10 تا نوشت تموم شد 

خونریزی م ميشه شد گفت قطع شده 

هفته ی ديگه میرم سونو ايشالا که چیزی نمونده باشه

هیچ