2733
2734

خواهر شوهرم یه ماه پیش رفت مسافرت وقتی برگشت اون خواهر شوهر دیگم گفت برای دخترت یه بلوز شلوار خیلی خوشگل اورده ولی نگی من گفتم حالا هر وقت منو میبینه میگه عه یادم رفت بلوز شلوارشو بیارم یه بارم گفت فکر کنم بلوزش کوچیک باشه براش حالا چون عروسش بارداره حدس میزنم برای نوه اش گذاشته اصلا ادمی نیست که بخواد فراموش کنه یه بارم خونش دعوتم کرد بازم نداد سوغاتی رو من دلم شکست نا امید شدم که بده به ما حالا به شوهرم میگم میگه از ادمای گدا چیزی نخواه حالا شما بودید ناراحت میشدین؟!

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

نه من جات بودم اگه داد هم میگفتم کوچیکه براش پس میدادم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

عارت بشه .به رو خودتم نیار 🤗😘

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
2706