2726
عنوان

به نظرتون کار درست کدومه؟

71 بازدید | 10 پست

خیلیا میدونن همکارای من آدمهای قوزویتی هستن

کلا یه خانم ۳۸ ساله سرشار از عقده

و ۳ تا آقا هستن

من اول که اومدم خیلی صمیمانه برخورد کردم که اشتباه کردم

بعد دیدم این خانم دختر ۳۸ ساله داره پشت سر من به این اقایون حرف میزنه که منم رابطه را تبدیل کردم به سلام و خداحافظی 

یکی از همکارای اقا بیجهت با من لج شده بود و حتی یه روز کخگه داشت دنبال کار میگشت من کاملا صادقانه بهش کار پیشنهاد کردم که گفت ممنون بعد نیم ساعت بعد که داشت میرفت با این دختر ۳۸ ساله 😄 خدافظی کرد با من نکرد 🙄

حالا پسرداییش ۳۰ ساله امروز سکته کرده فوت کرده 

این فردا میاد من بهش تسلیت بگم؟؟؟

دوست ندارم احساس حماقت کنم که ینفر بهم بی احترامی کرده و من بهش احترام بذارم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو شخصیت خودتو نشون میدی

نمیخوام یبار نشون دادم با وجود بدرفتاریاش بهش کار پیشنهاد دادم همون روز باهام خداحافظی نکرد نیم ساعت بعد

دیگه تسلیت بگم میگه این دیگه کیه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2728
اشتباهت همینه تو محل کار فقط با ادما بگو بخند حرف راجب شخص خاص نزن اینجوری نسبت بهن جبهه نمیگرن.شما ...

اصلا من راجب کسی حرف نمیزنم اتفاقا

تو محل کار بگو بخندم زیاد جالب نیستا

رفتار من به خودم ربط داره رفتار دیگران هم به خودشون! من باشم تسلیت میگم البته خیلی رسمی به خاطر شخ ...

نمیدونم اخه خیلی سری قبل کارش زشت بود 

میگن دوبار ادم به کسی فرصت میده

خيلى كوتاه و رسمى تسليت بگو 

اه همونم برام سخته

احساس حماقت میکنم

ولی اینکارو باید بکنم که باب جدی و کم حرف و درعین حال بانزاکت بودنو بازکنن

خوبه بابا به مرور میفهمی خوبه تا اینکه خودتو جدا کنی

نه تجربه من چیز دیگه ای میگه 

از ادمهای مسموم جدا کردن بهترین کاره

با خیلیا عادی هستم و برخورد خوب دارم