2737
2734
عنوان

میگن باید معجزه شه تابهم برسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نترس.از الان خودت و نامزدت نمازاتون رو سر وقت بخونید.هرچی باشه باطل میشه.توکل به خدا

ان شاالله خدا به خیر کنه عاقبتت رو ♥️

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا

سلام ببخشید گل دختر کل اگر طبیب بودی سرخود دوا می کردی ...اگه دعا نویس واقعا پیشگو بود که دعا نویس نمی شد با پیشگویی هاش می تونس راکفلر ..یا بیل گیتس بشه ....دور از جون غلط کرده ....توکل به خدا کن اونه که تقدیر رو می نویسه نه بنده خدا .....‌

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

رفتی پیش دعا نویس که چرندیات تحویلت بده

باورم کردی؟؟؟

عزیزم قرانو باز کن ۵آیه ازش بخون واز خدا بخواه مشکلت حل شه

یعنی کلا بسپربه خودش بدوندهیچ استرس ونامیدی

اگه حل نشد هرچی دلت خواست بگو

خدا بااون عظمتو ول کردی حرف یک رمالو باورکردی؟؟؟

😊
کجابریم؟ یه مدته همش بدبیاریه

پیش خدا 

نماز اول وقت 

نماز اول وقت

توصیه های دینی من از اعتبار ساقط هست.باورهای نادرستی که وارد مغزمان کرده اند اگر باور داشته باشیم اتفاق می افتد حتی اگر نادرست باشد.باورهایمان را تغییر دهیم فقط خداپرست شویم فقط خدا
2738

یعنی چی ؟

پول محضر داری؟

پاشو برو دوتا حلقه بدل بخر برید محضر توکلت به خدا

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
2706