2733
2734
عنوان

جاریم یه چیزی گفت دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 12063 بازدید | 221 پست

طفلی دخترت که چقدر اینجور مواقع حس بی تکیه گاهی بهش دست میده .

داداش منم‌۱۴ سالشه ،من از خودم‌ صبورتر سراغ ندارم‌ولی خدا نیاره کسی بخواد به دادا‌شم حرفی بزنه ، یه رویی ازم‌میبینه که تا عمر داره یادش نره !

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا من ادمیم ک کسی حق نپاره یه تیکه بهم بندازه فورا جوابشو می دم ولی نمی دونم چرا امشب ب جز گریه ...

شاید حق دادی بهش که اون حرف زو بزنه؟؟؟؟اره؟

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2731

بهش بگو وای به حالت از این به بعد اسم دخترمو روزبونت بیاری تا حالا هرچی نگفتم گذاشتم روحساب احترامو ادب که تواصلا ازش بویی نبردی ولی از این به بعد بلایی سرت میارم که حساب کاردستت بیاد زنیکه آشغال

👶👶
اصلا دهنم قفل شد یه حالی شدم فقط اشک از چشام میومد

اشکال نداره رو خودت کار کن که بتونی محترمانه نظرت رو بگو اون بی فرهنگ شما جوابشو با بی ادبی نده ولی اینقدری محکم بگو دیگه حرفی نزنه

کلا پشت سر دخترم بد میگه امروز بخث بچه اومد اینو گفت درخالی ک من هیچی نگفته بودما

بگو شوهرت زنگ بزنه فحش بده دیگه همچین غلطی نکنه

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
2738

من اگه بودم میگفتم درد و بلای خودمو و دخترم و هفت جد و ابادم بخوره تو سر تو بیش عور بی فرهنگ. بعد احتمالا اون جواب میداد منم بهش میگفتم خف شو بابا 

بعد شوهرمو وارد عمل میکردم 😊

البته من جاری ندارم 😳😳تک عروسم 

همونجا بلند میشدی یه دونه محکم میزدی تو دهن جاریت که دیگه از این زر زرا نکنه

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

مامان منم مظلومه ولی بابام متنفره از این مظلومیت. ما بچه هارو هم خودش تربیت کرد نزاشت مثل مامانمون بشیم که هرکی هرچی میگه ساکت باشیم. 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

وااا😲😲😲😲😲چرا هیچی نگفتی ؟😲😲😲😲😲

میگفتی دردو بلای دخترم روسرتوودخترات ..بگو از حسادتت این و میگی ؟؟تابلوعه چشم دیدن نداری  حتما میدونی دخترم از دخترت سره

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2706