2726
تعداد باید بیشتر از شصت باشه یازدهه تحرک هم پنجاه

بعد میخوای با این تعداد ای وی اف کنی چه داروهایی مصرف کردین شما که وصعیتتون خوبه تازه میتونید طبیعی باردار شین من شوهرم تعداد اسپرمش چندتا دونس ینی فکن ۱چ تا دونه تحرک صفر من جا تو بودم الان رو ابرا بودم شوهرتو تقویت کنی نونت تو روغنه

بیشتر درد روحی هست تا جسمی 🙄   واگه تخمک زیاد ازاد بشه با داروها  بعد عمل هایپر میشی و ...

دقیقا درست گفت

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 4 بار انتقالو 2 بار پانکچر داشتم جز جای امپول دردی ندیدم اصلا

خوشبحالت که درد نداشتی 

من یه ماه طول کشید تا دردام کامل تموم بشه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2728

من دو تا عمل داشتم قبل ای وی اف ک بسیار درد کشیدم سر اونا

و در مقابل اونا پانکچر و .. نوازش بود

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

من کار سنگین کردم بعد عمل نافم کبود شد  نمیتونستم تکون بخورم از درد

اگه خواستی انجام بدی موقع زدن امپولا کار سنگین نکن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
بعد میخوای با این تعداد ای وی اف کنی چه داروهایی مصرف کردین شما که وصعیتتون خوبه تازه میتونید طبیعی ...

چندماه تقویتش کردم.هرچی بخوای دادم یک درصد هم اثر نکرد.دکترم گفت تعداد یازده خیلی پایینه طبیعی نمیشه.با رنج پونزده .سه میلیونه

یه صلوات مهمونم کنید
چندماه تقویتش کردم.هرچی بخوای دادم یک درصد هم اثر نکرد.دکترم گفت تعداد یازده خیلی پایینه طبیعی نمیشه ...

من دیدم با ۸میلیون تونستن طبعی باردار شن 

منم قبلا فک میکردم هیچی راه نداره نمیشه ولی بعد فهمیدم‌قشنگ‌در اشتباهم

من‌با طب سنتی و دارو فرتیل اید شوهرمو تقویت کردم اوایل که فهمیده بودم ناباروره از ۱نیم میلیون رسید ۵ میلیون بعد دکترم گفت فرتیل اید مزخرفه و دیگه بش طب نده گفت باش بهم دارو ریپروستازیس داد گفت این عالیه گفتم چشم بهش دادم‌همون ۵ میلیون شد ۱۰ تا دونه 😊

من دیدم با ۸میلیون تونستن طبعی باردار شن  منم قبلا فک میکردم هیچی راه نداره نمیشه ولی بعد فهمی ...

آزمایشگاها هم رنجشون فرق میکنه

من شانس طبیعی رو ندارم

یه صلوات مهمونم کنید
همسن که به خودت نا امیدی میدی خودش یه بیماریه چند وقته حامله نشدی ؟

هشت ماه

دوماهه فهمیدم شوهرم مشکل داره.انقد بهش تقویتی دارم

نشد دوباره از داد بدتر شده بود 

پنتوکسی خورد ویتامین و خرنوب و کاسنی خاکشیر و نخودد و گنجشک

یه صلوات مهمونم کنید
الان چیکار میکنید

فردا میره ازمایش متاسفانه مرکز گیرم‌نیومد نوبت شهرماهم فقط یدونه مرکز داره 

میره ازمایشگاه بیرون از میده بعد میبینم چقده تعدادش اگه دیدم زیاد شده با نخوردن داروش که میدم داروهای پروفرتیل و ولمن کانسپشن رو میخرم و میرم سراغ معجون های فوق الغاده قوی که اسپرم سازن بعد اون میبرمش حجامت پشت گوش چون رو تحرک و تعداد اسپرم‌کمک زیادی میکنه

2706