1147
648

میتونه درد داشته باشه

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

892
هم شوهر هم خودم بیشتر شوهرم اسپرمش کمه

ازمایش شوهرتو میتونم ببینم چون من خودمم شوهرم مشکل اسپرم داره و فجیح اسپرمش کمه اما من تونستم یه بار شوهرمو خوب کنم اما با سهل انگاری خودم‌دوباره اسپرمش کم شد اگه میشه بگو‌

تعداد و تحرک a b c d چنده و مورفو هم‌بگو

آمپول های زیادی باید بزنی که درد داره بعد از عمل جای عمل درد داره موقعی که جنین رو انتقال میدن درد د ...

جدا دحترعمو؟

خودت کردی؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
1125
ازمایش شوهرتو میتونم ببینم چون من خودمم شوهرم مشکل اسپرم داره و فجیح اسپرمش کمه اما من تونستم یه بار ...

تعداد باید بیشتر از شصت باشه یازدهه

تحرک هم پنجاه

لطفا برام دعا کنید نی نی دار شم.مرسی😙

بیشتر درد روحی هست تا جسمی 🙄

واگه تخمک زیاد ازاد بشه با داروها  بعد عمل هایپر میشی و ممکنه درد شدید داشته باشی شکم درد و تهوع 

که من داشتم 😯

انتقال و هنوز ندادم نمیدونم 

😍😍منم به زودی مامان میشم 🤩🤩                                       خدایا توکل به تو 🤰🤱🤰🤱🤰🧚‍🤱🤰🤱🤰🤱🤰🤱🤰🧚
1167
تعداد باید بیشتر از شصت باشه یازدهه تحرک هم پنجاه

بعد میخوای با این تعداد ای وی اف کنی چه داروهایی مصرف کردین شما که وصعیتتون خوبه تازه میتونید طبیعی باردار شین من شوهرم تعداد اسپرمش چندتا دونس ینی فکن ۱چ تا دونه تحرک صفر من جا تو بودم الان رو ابرا بودم شوهرتو تقویت کنی نونت تو روغنه

بیشتر درد روحی هست تا جسمی 🙄   واگه تخمک زیاد ازاد بشه با داروها  بعد عمل هایپر میشی و ...

دقیقا درست گفت

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
من 4 بار انتقالو 2 بار پانکچر داشتم جز جای امپول دردی ندیدم اصلا

خوشبحالت که درد نداشتی 

من یه ماه طول کشید تا دردام کامل تموم بشه 

😍😍منم به زودی مامان میشم 🤩🤩                                       خدایا توکل به تو 🤰🤱🤰🤱🤰🧚‍🤱🤰🤱🤰🤱🤰🤱🤰🧚
مشکلت چیه؟دوباره انجام نمیدی؟

نه دیگه بچه نمیخوام

دارم با رژیم وزن کم میکنم وزن اولیه( 80 )آخرین وزن(66کم کم دارم حس میکنم که دارم خوش هیکل میشم!!من همه مدل غذا رو واسه خودم درست میکنم ولی رژیمیش!

من دو تا عمل داشتم قبل ای وی اف ک بسیار درد کشیدم سر اونا

و در مقابل اونا پانکچر و .. نوازش بود

1170