2726
عنوان

خانمایی سردرمیارن بیان😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 42 پست
نميدونم والا اخلاق شوهرت رو بهتر ميدونى  كنجد تفت بدين با پنير خوشمزه است

نمیدونم والا🙂🙂🙂داریم جهازمیخریم کنجدمنجدنمیخوریم😂😂😂😂😂😂

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نده پولش رو تا توبه کنه

اگه سوغاتی میاره که دیگه پول چی .اگه نه که لازم ندارین چرا باید ۱۰۰ تومن برا کنجد هزینه کنید

صداشو در نیار کلا ولش کن

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2728

عزیزم وقتی خودش اورده بی اینکه شما بخواین فقط باید تشکر میکردین نه اینکه قیمت بپرسین

حالا باز بستگی ب اخلاق شوهرت داره ادمی هست ک از این کارا کنه براتون بی اینکه پول بگیره یا نه؟!

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
عزیزم وقتی خودش اورده بی اینکه شما بخواین فقط باید تشکر میکردین نه اینکه قیمت بپرسین حالا باز بستگی ...

اره چندین باراورده پول نگرفته

اره چندین باراورده پول نگرفته

خب دیگه پس بیخیال

کنجدم ک دوست ندارین بهش بگو عزیزم کنجدا خیلی خوبن اگه برای مامانتینا نبردی یکمشم بدم ببر برای اونا ک هم منتش کمتر بشه هم رو دستتون باد نکنه

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
خب دیگه پس بیخیال کنجدم ک دوست ندارین بهش بگو عزیزم کنجدا خیلی خوبن اگه برای مامانتینا نبردی یکمشم ...

به مامانشینایه عالمه خریده...اخه من بهش گفتم پولشومیدیم😖

به مامانشینایه عالمه خریده...اخه من بهش گفتم پولشومیدیم😖

عه حالا ک اصرار کردین بهش صد تومن بهش تعارف کنین اگه نیتش از قبل گرفتن بود ک میگیره اگه نه ک چ بهتر

نمیدونم والا🙂🙂🙂داریم جهازمیخریم کنجدمنجدنمیخوریم😂😂😂😂😂😂

آخه حتما شوهرت ترکه...رسمشونه...ماهم ترکیم رسم داریم که اگه پسر بخاد بره نامزدی نباید دست خالی بره خونه نامزدش....هر دفعه روسری...لوازم ارایش یا خوراکی....ولی اینا مال قبلنا بود....که هفته ای یکبارهمو میدیدن

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
آخه حتما شوهرت ترکه...رسمشونه...ماهم ترکیم رسم داریم که اگه پسر بخاد بره نامزدی نباید دست خالی بره خ ...

نه باباهردفعه که نمیاره😕😕😕😕😕😕

بنظرم پولشو نقد بزا جلوش ..ببین ورمیداره یا نه..شاید واقعا قصد داره بگیره روش نشده مستقیم بگه و تعارف کرده..ضرر نداره بهش بده اگه گرفت ک هیچ نگرفت هم ک بهتر..اینجوری کلاستم حفظ میشه🤗

منم نامزدم برامون عسل و این چیزا میاره من همیشه پولشو میرارم جلوش ولی ورنمیداره میده به خودم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
بنظرم پولشو نقد بزا جلوش ..ببین ورمیداره یا نه..شاید واقعا قصد داره بگیره روش نشده مستقیم بگه و تعار ...

اخه مونیکا ۱۰۰تومن نمیارزه که😂😂😂😂😂یعنی ۱۰۰تومنو بدم بهش؟؟؟اگه برداره اعصابم بهم میریزه😡😡😠😠