2410
2553
عنوان

خانمایی سردرمیارن بیان😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رودربايستى دارى مگه با شوهرت درست بگو فكر كردم خودت دوستى دارى بيارى به عنوان هديه من كه نگفتم بيارى.زشته به مامانم بگم پولش بده بعدم بگو مامانم خواست پولش بده من نگرفتم گفتم فلانى(شوهرت) خودش اورده 

اللهم صل على محمد و ال محمد و عجل فرجهم
خب اگر بهش نگفتين بياره كه اصلاً مامانت نبايد ميگفت چه قدر شد،تشكر ميكرد وميگفت چرا زحمت كشيدى راضى ...

اره والا مااصلاخوشمون نمیاد...میخوادبمونه رودستمون(گیرم مااصلا پول نداریم کنجدنمیخوریم)متمانم گفت بزار بپرسم زشته...به نظرت ندیم پولشو؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2720
رودرلتيستى دارى مگه با شوهرت درست بگو فكر كردم خودت دوستى دارى بيارى به عنوان هديه من كه نگفتم بيارى ...

اره واقعا این خوبه...ممنون عزیزم...ببخشیدبعدانمیرنه سرم؟؟؟اخه اگه ماخودمون گفته بودیم بیار حتماپولشومیدادیم ولی وقتی خودش اورده ومالازم نداریم دیگه چه پولی؟۱۰۰تومنو بگم بریزه به حسابم؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2714
اره والا مااصلاخوشمون نمیاد...میخوادبمونه رودستمون(گیرم مااصلا پول نداریم کنجدنمیخوریم)متمانم گفت بز ...

نميدونم والا اخلاق شوهرت رو بهتر ميدونى 

كنجد تفت بدين با پنير خوشمزه است 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
عقدیم

١٠٠تومن بذار تو پاكت بهش بده اگه گرفت كه هيچي اگه نگرفت دفعه ي بعد يه بسته شكلات يا گز يا همچين چيزي بگير بذار تو پاكت بده بهش بگو مامانم داده ببري برا مامانت اينا

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
اره واقعا این خوبه...ممنون عزیزم...ببخشیدبعدانمیرنه سرم؟؟؟اخه اگه ماخودمون گفته بودیم بیار حتماپولشو ...

نه دست پيش بگير تو بزن تو سرش بگو از اين به بعد ميخواى لطف كنى بى منت باشه هرچىلازم داشتيم خودمون بهت ميگيم .اره بگو بريزه واست اون كه وظيفشه

نمیدونم اخه ۱۰۰تومنم نمیارزه که

نه نده تا از اين به بعد سرخود كارى انجام نده بعدسم طلبكار باشه.من شوهرم فروشگاه مواد غذايى داره مامانم هرچى بگه واسش ميبريم پولشم ميگيريم ولى بعضى وقتام خودم ميبرم به عنوان نمونه كه تست كنه نه من پولش ميخوام نه اون ميده

2706