1147
648
عنوان

خانمایی سردرمیارن بیان😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 42 پست
رودرلتيستى دارى مگه با شوهرت درست بگو فكر كردم خودت دوستى دارى بيارى به عنوان هديه من كه نگفتم بيارى ...

اره واقعا این خوبه...ممنون عزیزم...ببخشیدبعدانمیرنه سرم؟؟؟اخه اگه ماخودمون گفته بودیم بیار حتماپولشومیدادیم ولی وقتی خودش اورده ومالازم نداریم دیگه چه پولی؟۱۰۰تومنو بگم بریزه به حسابم؟

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

اره والا مااصلاخوشمون نمیاد...میخوادبمونه رودستمون(گیرم مااصلا پول نداریم کنجدنمیخوریم)متمانم گفت بز ...

نميدونم والا اخلاق شوهرت رو بهتر ميدونى 

كنجد تفت بدين با پنير خوشمزه است 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
1157
عقدیم

١٠٠تومن بذار تو پاكت بهش بده اگه گرفت كه هيچي اگه نگرفت دفعه ي بعد يه بسته شكلات يا گز يا همچين چيزي بگير بذار تو پاكت بده بهش بگو مامانم داده ببري برا مامانت اينا

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
اره واقعا این خوبه...ممنون عزیزم...ببخشیدبعدانمیرنه سرم؟؟؟اخه اگه ماخودمون گفته بودیم بیار حتماپولشو ...

نه دست پيش بگير تو بزن تو سرش بگو از اين به بعد ميخواى لطف كنى بى منت باشه هرچىلازم داشتيم خودمون بهت ميگيم .اره بگو بريزه واست اون كه وظيفشه

اللهم صل على محمد و ال محمد و عجل فرجهم
نمیدونم اخه ۱۰۰تومنم نمیارزه که

نه نده تا از اين به بعد سرخود كارى انجام نده بعدسم طلبكار باشه.من شوهرم فروشگاه مواد غذايى داره مامانم هرچى بگه واسش ميبريم پولشم ميگيريم ولى بعضى وقتام خودم ميبرم به عنوان نمونه كه تست كنه نه من پولش ميخوام نه اون ميده

اللهم صل على محمد و ال محمد و عجل فرجهم
8

نده پولش رو تا توبه کنه

اگه سوغاتی میاره که دیگه پول چی .اگه نه که لازم ندارین چرا باید ۱۰۰ تومن برا کنجد هزینه کنید

صداشو در نیار کلا ولش کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

عزیزم وقتی خودش اورده بی اینکه شما بخواین فقط باید تشکر میکردین نه اینکه قیمت بپرسین

حالا باز بستگی ب اخلاق شوهرت داره ادمی هست ک از این کارا کنه براتون بی اینکه پول بگیره یا نه؟!

زنی را دیدم که برای سیری شکمش تنش را میفروخت مردی را هم دیدم که برای سیری شهوتش از شکم فرزندانش میزد خدایـــــــــــــــا شهوت سرایی شده دنیایت...                                                           فیلترش نمیکنی!ツ
1167
اره چندین باراورده پول نگرفته

خب دیگه پس بیخیال

کنجدم ک دوست ندارین بهش بگو عزیزم کنجدا خیلی خوبن اگه برای مامانتینا نبردی یکمشم بدم ببر برای اونا ک هم منتش کمتر بشه هم رو دستتون باد نکنه

زنی را دیدم که برای سیری شکمش تنش را میفروخت مردی را هم دیدم که برای سیری شهوتش از شکم فرزندانش میزد خدایـــــــــــــــا شهوت سرایی شده دنیایت...                                                           فیلترش نمیکنی!ツ
به مامانشینایه عالمه خریده...اخه من بهش گفتم پولشومیدیم😖

عه حالا ک اصرار کردین بهش صد تومن بهش تعارف کنین اگه نیتش از قبل گرفتن بود ک میگیره اگه نه ک چ بهتر

نمیدونم والا🙂🙂🙂داریم جهازمیخریم کنجدمنجدنمیخوریم😂😂😂😂😂😂

آخه حتما شوهرت ترکه...رسمشونه...ماهم ترکیم رسم داریم که اگه پسر بخاد بره نامزدی نباید دست خالی بره خونه نامزدش....هر دفعه روسری...لوازم ارایش یا خوراکی....ولی اینا مال قبلنا بود....که هفته ای یکبارهمو میدیدن

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
1151