2726
آره کلاوسم خیلی خوبه خخخ ولی آخرش بد تموم میشه استفن کارولاین الاریک الینا هستن اینا الینا جای یکی ...

عه پ فقط دیمن خار داشت😑

انقد بدم میاد از الینا چندش 😑 با خوده ایان باهم بودنا زنش نشد☹😒😒

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه پ فقط دیمن خار داشت😑 انقد بدم میاد از الینا چندش 😑 با خوده ایان باهم بودنا زنش نشد☹😒😒

آره اه با همه ام هست😐😐😐😐 آیان بهش پیشنهاد داده گفته تفاوت سنیمون بیشتره و یه کم وقت میخوام ایانم رفته با دوست صمیمی الینا زنشم تو گرگ و میش بازی کرده رزالی بدم میاااد  اههه😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728

note book.قدیمیه اما من عاشقشم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
آره اه با همه ام هست😐😐😐😐 آیان بهش پیشنهاد داده گفته تفاوت سنیمون بیشتره و یه کم وقت میخوام ایانم ...

ینی زرت رف نیکیو گرف؟؟ یا ب هم زدن بعد؟؟ خیلی همو میخاستن انقد اعصابم خورد میشه عکساشونو میبینم باهم ولی نینا خیلی باحاله خودش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
سریاله ۸ فصلیه هم طنز هم عاشقانس  خیلی قشنگ بود از نظرمم😍 The vampire diaries

ومپایر اخه! هرچند خودم عاشقشم ولی هرکسی خوشش دوسش نداره! طرفدارای خاصشو داره!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
ینی زرت رف نیکیو گرف؟؟ یا ب هم زدن بعد؟؟ خیلی همو میخاستن انقد اعصابم خورد میشه عکساشونو میبینم باهم ...

خیلی زودم حرف دنبال اون ولی به سال نکشید 

نیکی اصن بهش نمیاد شبیه... میمونه اصن اه

نینا خیلی بهتره من دیدم اینستاشو با یه نفر دیگس الان سیاه پوسته

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
ومپایر اخه! هرچند خودم عاشقشم ولی هرکسی خوشش دوسش نداره! طرفدارای خاصشو داره!

ولی خیلی قشنگه😍مخصوصا دیمن 

نمیدونم ولی من خیلی اینجور فیلمارو دوست دارم

خیلی زودم حرف دنبال اون ولی به سال نکشید  نیکی اصن بهش نمیاد شبیه... میمونه اصن اه نینا خیلی ...

آره خوشم نمیاد منم 😐 بااون پسره بازی میکنن تو fam نقش نامزدشو داره تو زندگی واقعیم باهمن مگه؟🤔

note book.قدیمیه اما من عاشقشم

منم همینطور 

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
چقد تو خوبی کلکسیون جوابی اصلا😍

آررررررره😎😎 استاد همه چی دونم😎😐😂

فیلمای نولان

تامام😂

یادش بخیر یه زمانی عاشق استیفن بودم😓😂

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706