2726

طبیعیه.ادم با ناراحتی بخوابه پریشون میشه.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه بیخیال عزیزم..چیزی که زیاده بحث...اشتی میکنین 

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2728
تا اون شب صداشو رو من بلند نكرده بود امروز تمام روز همش ناراحت بودمو اشكم همينطور جاري ميشه

کم کم پوستت کلفت میشه.بعدم عزیزم طبیعیه.تا حالا پدرت دعوات نکرده یا مادرت؟

تنش بوجود میاد.همه جا همینطوره.

من خيلي جاها پشتش بودم  خيلي هواشو هميشه داشتم اين راهش نبود

همیشه همینطوره.انتظار نداشته باش همیشه قدردان باشه.کوچکترین فشاری مردارو عصبی میکنه.

شوهر شما خیلی خوب بوده که تا به حال صداشو بلند نکرده

همیشه همینطوره.انتظار نداشته باش همیشه قدردان باشه.کوچکترین فشاری مردارو عصبی میکنه. شوهر شما خیلی ...

چرا نميگي من،يك زن چقدر خوب بوده كه تا الان صداش بالا نرفته

ببين من چقدر بسازو و كنار بيا بودم

اين انتظارو نداشتم 😢

چرا نميگي من،يك زن چقدر خوب بوده كه تا الان صداش بالا نرفته ببين من چقدر بسازو و كنار بيا بودم اين ...

بشین ببین کجا کم گذاشتی!!! نفوذ نداشتی که شوهرت ازت حساب نمیبره!!!

حالا حالاها مونده توان پس بدی خانوم عزیز

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
2706