2726

مامانایی که به بچه هاتون شیرخشک رو طبق ساعت میدید خواهش می کنم به من راهنمایی کنید وقتی مثلا 3ساعتی 90 یا 120 سی سی شیر میدید ساعتهایی که بین روز نی نی میخوابه چکار میکنید؟یعنی اگر نی نی قبل از نوبت بعدی شیرش بخوابه و تا بعدش بیدار نشه یک نوبت شیر رو از دست میده؟ تکلیف خواب شب نی نی چیه؟ میشه واسم کاملا توضیح بدید

. بچه من هم شیرخشکیه و کلافه شدم از بس از صبح تا شب شیشه دستمه و نمی دونم به بچم بدم بخوره یا نه؟ گرسنه است یا نه؟ هی درست میکنم میریزم دور. بدبختی من اینه که بچم علامتی از گرسنگی نشون نمیده معمولا هم تو بیداری شیر نمیخوره.تو خواب هم هرچی بذارم دهنش میخوره.تو رو خدا راهنماییم کنید. یه سوال دیگه هم دارم. با این ترتیب حجم و ساعتی که میدید از کجا مطمئنید که نی نی سیر میشه و ضمنا نیازش برای رشد کاملا برآورده میشه؟ حجم کل روزانه رو حساب کردید ببینید واسه یه نوزاد در اون سن کافیه یا همینجوری شیر نی نی رو بودجه بندی میکنید؟ 

خیلی ممنون میشم توضیح بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر من كه حجم زياد ميخورد ولي چهارپنج ساعت نميخورد توي سن پنج شش ماهگي،مثلا ١٨٠سي سي ميخورد يه مدت هم فقط توي خواب ميخورد مثل بچه ي شما منم زياد ميدادم ميخورد كه توي بيداري كه نميخوره بدنش كم نياره

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
پسر من ۵ ماهشه فقط شیر خشکیه هر ۳ ساعت ۱۲۰ یا ۱۸۰ میخوره

تو بیداری 3ساعت یه بار میدید اونوقت طی خواب روزانه یا خواب شبانه چطوری شیر میدید؟ ضمنا چطوری پسرتون دقیق سر سه ساعت گرسنه میشه؟ یعنی ممکن نیست سر سه ساعت که میخواید شیر بدید هنوز گرسنه نشده باشه و میل نداشته باشه شیر بخوره؟ یه سوال دیگه اینه که از کجا فهمیدید که این حجم شیر واسش کافیه و رشدش رو نمودار خواهد بود؟