1147
648
عنوان

آیا شما خوشگلید😝😝😝😝😝

19461 بازدید | 1113 پست

بچه ها کیا خوشگلن   لطفا شرکت کنین در نظر سنجیم عشقاا😚😚😚😄😫😫😫😫

تعداد رای : 1010
نظرسنجی
بلهههههههه
803
79%
نهههههههه
207
20%
صادق بودن حتی در شر بهتر از گمراه شدن در اصول اخلاقی سنت است 

اینجا همه مریلین مونرو هستن عزیزم فقط من شمسی دوغوز کوهی ام😐

یکسال زور زدیم ، با این و اون دعوا کردیم ، نفرت ورزیدیم و کینه به دل گرفتیم ، حالا در آستانه ی سال نو بیایم کینه ها رو بریزیم دور؟😐😐.......اُسکلیم آیا؟😑😑😑😑

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158

بله خیلی همه میگن  عکس هم بخواین میدم

از صدای گذر آب چنان می فهمم         تندتر از آب روان عمر گران می گذرد                                             زندگی را نفسی ست ارزش غم خوردن نیست    آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست  
1140
اینجا همه مریلین مونرو هستن عزیزم فقط من شمسی دوغوز کوهی ام😐

آفـرين😂😂😂😂😂😂

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️
1103
بله خیلی همه میگن    عکس هم بخواین میدم

بده

خدایا به خاطر هممه چیزای که دادی...                           ندادی...               دادی پس گرفتی..                                                                                                  ندادی میخایی بعدا بدی...     ندادی میگی دادم..                         اصلا نمیخایی بدی...           نداده بودی فکر کردی دادی نمیدی هی میگی میدم....      شکرتتتتتتت😍😍😍😍😍😍😍
1170