2726
عنوان

کی ساکن خارجه،ازجمله کشورهای حوزه خلیج فارس؟لطفابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم باید بپرسی. ولی فک نکنم ..بپرس ..

سلام خوبی؟ کویتی الان؟ خوش میگذره؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
توفکرمه اموزشگاه بزنم،اون چطوره بنظرت یااصلاچه کاری خوبه

چقدر سرمايه داري؟ ببين كشوراي عربي هيچوقت بهت پاسپورت نميده، سر سال بايد تنت بلرزه ايا اقامتت تمديد ميشه يا نه، من جاي تو باشم سرمايمو نميبرم اينجور جاها مگه واقعا برام مهم نباشه بخوام ضرر كنم 

چقدر سرمايه داري؟ ببين كشوراي عربي هيچوقت بهت پاسپورت نميده، سر سال بايد تنت بلرزه ايا اقامتت تمديد ...

درحد فکره عزیزم،اگراینجورباشه که نه بیخیال میشم اصلا

ارمنستان ترکیه ایناروخبرندارین چجورن

درحد فکره عزیزم،اگراینجورباشه که نه بیخیال میشم اصلا ارمنستان ترکیه ایناروخبرندارین چجورن

فقط ميخواي بري 😅😅😅 ارمنستانو نميدونم ولي تركه هر كسي رفته راضي نبوده اونايي كه داشتن رفتن كانادا بقيه هم برگشتن ايران، مدرك دانشگاهت چيه؟ 

فقط ميخواي بري 😅😅😅 ارمنستانو نميدونم ولي تركه هر كسي رفته راضي نبوده اونايي كه داشتن رفتن كانادا ...

کلن باکاراشون مردمو گیج کردن

خوم میخواستم بعد عید برای کار برم ترکیه اما شنیدم از بعضیا میگفتن شاید 3 ماه طول بکشه تا بخوای کار پیدا کنی همینش سخته

پرسپولیس-رئال مادرید
کلن باکاراشون مردمو گیج کردن خوم میخواستم بعد عید برای کار برم ترکیه اما شنیدم از بعضیا میگفتن شاید ...

نميدونم من تركيه تاحالا تجربه نداشتم ولي اروپا و ي سري كشوراي عربي زندگي كردم و زياد رابطه كاري داشتم از هر كي شنيدم راجب تركيه خوب نگفته 

کشورهای عربی بیشتر چه شغلایی احتیاج دان؟؟؟

فرق ميكنه، قطر بيشتر كاراي نفتي، امارات بيشتر مهندسي عمران و مديريت پروژه، عمان بيشتر سرمايه گذاري و كارافريني قبول ميكنه توي سايتاي كاريابي بگردين متوجه ميشين 

خب شماکه دنیادیده ای واسه وضعیت ورزومه من کجاخوبه

اگه سرمايشو داري برو المان يا تركيه، اونجا ي خياطي بزن، ولي با مدرك ادبيات فارسي واقعا نميدونم كجا كار برات هست توي سايتاي كاريابي بايد بگردي ببيني كدوم كشور كار هست درخواست بدي برات دعوت نامه بزنن ولي ي جاهايي مثل المان ي سال وقت سفارتت طول ميكشه اما سوئد حدودا ٣-٤ ماه طول ميكشه 

2706