2726

دوستانی که خارج ازکشورید

اززندگیتون راضی هستید

به سختیش میارزه

برای منی که مدرک فنی دارم خارج ازجمله حوزه خلیج فارس کارهست

هزینه زندگی چقدره

منم لایک کنید بیام ببینم

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 

هزينه زندگي بالاست، جاهايي مثل امارات بهت اقامت نميدن، امنيت فوق العاده بالايي داره، درامدت براي زندگي ميرسه ولي اينكه چقدر بتوني پس انداز داشته باشي چند ماه اول شدني نيست و بعدشم به خودت مربوطه، ولي كار پيدا ميشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من کویتم زندگی خیلی راحتره نسبت به دبی ولی به ایرانی ویزا نمیدن چن ساله...وگرنه حقوقش و خرج زندگی &n ...

شاغلی شما

اصلاراه نداره ویزابگیری

دبی هم ویزانیدن؟

بابای خودم کویته چندساله هست

شاغلی شما اصلاراه نداره ویزابگیری دبی هم ویزانیدن؟ ببی خودم کویته چندساله هست

من شوهرم اینجا بوده بعد ازدواج اومدم اونم شوهرم با واسطه و پارتی و 3000 دینار پول برام ویزا گرفت اومدم ویزای کار گرونتره البته دوسال پیش الان خبر ندارم درمیاد یا نه...دبی ویزای دایم نمیدن فقط میتونی خودت ویزا بگیری سه ماه سه ماه بری

عجب،من زبان وادبیات فارسی خوندم شنیدم واسش کارهست مدرک خیاطی هم دارم

نه عزيزم واسه اين مدارك كار خوبي نميتوني پيدا كني، فارسي به دردشون نميخوره، خياطيم عين ي كارگر بهت حقوق ميدن، يعني نه اينكه كار نباشه فايده نداره برات بخواي بري، امارات كه ١٢٠ هزارتا بايد بدي جداي هزينه هاي اصلي كه اقامتت در بياد، خونه حداقل ماهي ٧ هزار درهم، خوراك حداقل هفته اي هزار درهم، فوقش بهت همون ماهي ٧ تارو بدن، عمان اقامت راحت تر ميده، حداقل ماهي ١٥٠٠ تا خرج ميشه ي زندگي راحت فوقش بهت ٥٠٠ ريال حقوق بدن خياطي هم اصلا كار پيدا نميكني اونجا 

متوجه نمیشم سه ماه سه ماه یعنی چجوری

خودت میزا بگیری مثلا ویزای یک ماهه یا ویزای سه ماهه وقت ویزات ک تموم شد برمیگردی دوباره ویزا میگیری میری..مث اینکه میخای بری دبی تفریح

نه عزيزم واسه اين مدارك كار خوبي نميتوني پيدا كني، فارسي به دردشون نميخوره، خياطيم عين ي كارگر بهت ح ...

توفکرمه اموزشگاه بزنم،اون چطوره بنظرت

یااصلاچه کاری خوبه

2706