2733
2734

هر چقدر میخورن چاق نمیشن ..... بعد ما هی رژیم و ورزش و اینا بکنیم تا وزنمون تو تعادل باشه 😭😭😒

{POI^means peace of ارامش از من آغاز میشود 

تا وزنتون تو تعادل باشه😭

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وایییی من الان دارم داد بیداد میکنم با شوهرم ک برو قرصی چیزی بگیر چاق شم چرا هر چ میخورررم توپر نمیش ...

اوووف خواااهررر چاقی و میخوای چیکار باو ،،، با خوردنت خوش باش 

واقعا خوش بحالشون بخدامن هیچ نمیخورم ولی مشکلم اینه غذا رو با لذت میخورم بازم تین شکمم سر جاشه الان تو هفته 15 بارداری هستم اشتهامم خیلی بد شده باز چاقم همه میگن احتمالا بیشتره بچه ات نمیدونن بخاطره شکممه

2738
من الان رفتم یه بستنی خوردم و عذاب وجدان دارم😢😢چرا هرچی میخوریم باید کوفتمون بشه دور از جون😥

آره بخدا😭😭این انصاف نیس اصلا😓😓😓😓😖

وایییی من الان دارم داد بیداد میکنم با شوهرم ک برو قرصی چیزی بگیر چاق شم چرا هر چ میخورررم توپر نمیش ...

خاله من ی پودر گیاهیه از دارو گیاهی گرفت برا چاقی تو یک ماه ۴ کیلو چاق شده .روش نوشته بدون بازگشت و عوارض بخاطر گیاهی بودنش .منم تازه گرفتم 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

دوناهه دارم خودمو خفه میکنم دریغ از نیم کیلو وزن گرفتن😭😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
😭😭😭😭😭 من الان تو رژیمم .. ای خدداااا

اصن فکرشم نمیتونم بکنم خیلی سخته

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706