2726

چجور چتی میکنی مگه؟

چه اشکال داره حرف زدن معمولی

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یک کلوم که پسرا فقط برای منفعتشون تو رو میخوان.و تو رو هم ندیدن که عاشق چشم و ابروت بشن یا عاشق اخلا ...

اره درسته موافقم اما بازم میگم شاید این با بقیه فرق داره ، عزیزم من از صبح تا شب دانشگاهم خیلی هم کار دارم کلا روانی شدم 

یه مدت کلا نادیده میگرفتم و بدون فکر کردن همه رو رد میکردم اما الان نه دوباره باهاشون حرف میزنم  ...

اینستا رو پاک کن.اگه دوستاتو خیلی دوست داری باشه توی چت ازشون شماره بگیر یا تو تل گرام یا پیام باهاشون در ارتباط باش.اما بهونه نیار

اولا که اینستا بجز مقایسه های نادرست و اتلاف وقت و کاهش اعتماد به نفس و تقویت حس فضولی و حسادت

و خوردن حجم اینترنت و ......چه چیز مثبتی داره؟

دوم وقتی پسری شما و دلبریتو نبینه واسه چی بیاد دایرکتت

اعصاب رفته مرخصی   
اره درسته موافقم اما بازم میگم شاید این با بقیه فرق داره ، عزیزم من از صبح تا شب دانشگاهم خیلی هم کا ...

تویی که توی نی نی سایتی شوهراشون این با اون فرق میکنه؟نه عزیزم.درسته اخلاقا فرق میکنه اما همه مشکلات دارن توی زندگیاشون.پس به این فکر کن که اول زندگی شادن ولی بقیه زندگی الکی نیست هیچکسم رو ابرا زندگی نمیکنه.بیا پایین.اینا رو ولشون کن

اولا که اینستا بجز مقایسه های نادرست و اتلاف وقت و کاهش اعتماد به نفس و تقویت حس فضولی و حسادت و ...

ولی اینستا اینجوری نیستا. من کلی چیز یاد میگیرم مثل زبان و آشپزی و با آدمهای خارجی و ایرانی جالب دوست شدم و پیجهای جالبی میرم 

2706