2726
عنوان

دعوای شدید مادرو شوهرم

822 بازدید | 26 پست

سلام خانما چکار کنم شوهرم بامادرم دعوای شدید کردن اصلا شرایط منو درک نکردن من که دارم بچمو سقط میکنم توماشین شوهرم انقدر مور مور کرد تامادرم صبرش ت شد اونم درگیر شد خیلی ناراختم چطور هضم کنم دیگه احترامی نموند بینشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت بزن به بیخیالی مقصر تو نبودی که این چیزا برا همه پیش میاد بذارشون به حال خودشون طرف هیچ کدومم نگیر

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2728

استاتر شرمنده 

کسی هست ک این تاپیکو ندیده باشه 

این تاپیکو بخونین 

تو این تاپیک کامل توضیح دادم و جای هیچ سوالی نیست 

با امار دقیقی ک گرفتم ۲۵ نفر اینترنت رایگان گرفتن 

۷ صفحه جلو رفته  ارزش خوندن داره  این تاپیک چون همه راه ها رو توضیح دادم و حتی کازمند همراه اول هم تو این تاپیک تایید کردن حرفهامو 

بقیشو خودتون بدونین بهتره 😊👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2503797/خانم-های-عزیز-لطفا-بیاین?page=1

درست بگو قضیه چیه

بچمون قلبش تشگیل نشد شوهرمم که خصوصیاتش عصبیه خیلی احترام سرش نیست دوروزه بامنم جنگ داره با پدر مادرش درگیر شد با مشتریای مغازش حتی درگیر امروزم با مادر من مادرمم زود از کوره در میرفت گفت دوروز تحملش کردم چیزی نگفتم اماامروز اونم خالی کرد خودشو بدترین حرفارو بار هم کردن 

اون دوستمون درست میگه

فقط زمان درست میکنه

من شوهرم با بابام شدیییییید دعواکردن،دوستتم مثل من،الان چنان شوهرم پدرجان پدرجان میکنه که.....

البته۱سال خیلی سختی گذروندم که شوهرم خونه بابام نمیومد و عید دیدنی و مراسمای خانوادگی و ...

عزیزم شوهرت خودش باید احترام خودش رو نگه داره

تو تا یه جایی میتونی جلوش رو بگیری

اصلا جوش نزن

ابروی خودش رو برد

خودش هم باید انقدر بالغ باشه که ابروش رو برگردونه

تو که مسئول یه ادم دیگه نیستی

شوهرت نباید بی ادبی میکرد.تقصیر مامانت چیه

باهاش سرسنگین باش بفهمه اشتباه کرده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ابرو داری شوهر در همین حد که ازش بد نگی،خوب بگی 

بین خانوادت و شوهرت میونه دار خوبی باشی و شوهرت رو اروم کنی

ولی اگر با تمام این کارها و ملاحظاتی که کردی خطا کرده

دیگه نباید حرص بخوری

خودش جمعش میکنه

هردو هم یادشون میره یه روزی

2706