2733
2734
عنوان

بچه هاااا بياين سوال دارم تووووورووووخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 51 پست
بعضی ها موقع تخمک گذاری یا لقاح درد دارن البته درصد کمی.بستگی به بدنت داره اگه مریض نشدی وسردت نشده ...

راستی۹روزتاپریودم مونده گلم

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
آخه وسط سیکلم که14پریودم بوداقدام داشتم شبش که رفتم حموم ترشح تخمک گذاری دیدم دوباره 20پریودم اقدام ...

الهی. ان شالله که قانون جذبت کار کرده و چندروز بعد میای تاپیک میزنی بارداریتو

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی. ان شالله که قانون جذبت کار کرده و چندروز بعد میای تاپیک میزنی بارداریتو

انشاءالله عزیزدلم خداازدهنت بشنوه واسم دعاکن ازاین انتظار 3ساله دربیام😍

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
آخه وسط سیکلم که14پریودم بوداقدام داشتم شبش که رفتم حموم ترشح تخمک گذاری دیدم دوباره 20پریودم اقدام ...

انشالله بارداری😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
انشالله بارداری😍

توروخدا گلم؟؟؟دو روز بعدتخمک گذاری ترشح آبکی داشتم خیلی آبکی بود درحدیکی دوروز بعدقطع شد دوباره20پریودم ترشح تخمک گذاری دیدم.جای امیدواری هس گلم؟😍😍😍😍

توروخدا گلم؟؟؟دو روز بعدتخمک گذاری ترشح آبکی داشتم خیلی آبکی بود درحدیکی دوروز بعدقطع شد دوباره20پری ...

اره عزیزم 😊مثبت فکرکن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
اره عزیزم 😊مثبت فکرکن

وااای خدایا یعنی میشه منم😍😍😍😍😍😍😃

اره عزیزم 😊مثبت فکرکن

لقاح یاهمون لانه گزینی چندم دوره اتفاق میفته چندروز بعدتخمک گذاری؟

2738
لقاح یاهمون لانه گزینی چندم دوره اتفاق میفته چندروز بعدتخمک گذاری؟

لقاح یعنی تخمک بارور میشه درزمان تخمک گذاری

لانه گزینی یعنی تخمک بارور شده به رحم میچسپه وموعد پریودت یا یه هفته بعد موعدت ممکن اتفاق بیفته

لقاح یعنی تخمک بارور میشه درزمان تخمک گذاری لانه گزینی یعنی تخمک بارور شده به رحم میچسپه وموعد پریو ...

پس من باید9روزدیگه صبرکنم

راستی وقتی ترشح تخمک گذاری وسط سیکل میبینم یعنی تخمک آزاد شده یامیخادبشه؟

پس من باید9روزدیگه صبرکنم راستی وقتی ترشح تخمک گذاری وسط سیکل میبینم یعنی تخمک آزاد شده یامیخادبشه؟

تخمک نمیشه پیش بینی کرد زمان دقیقش اما همون لحظه شروع ترشح اقدام کن.بهترین کاراینکه به تخمک گذاری و...فکر نکنی من خودم خیلی درگیر کردم وهمش انتظار بی نتیجه کشیدم

ده ماه اقدام ماه اخر خسته شدم سه روز یبار رابطه داشتیم که تبدیلشکردیم به اقدام اصلا تو فکر تخمک نرفتم روز قبل موعد هم دل درد پری داشتم شبش پد گذاشتم گفتم حتما میاد صبح ترشح سفید داشتم الکی یه بی بی زدم مثبت شد😍غیرقابل باور بود برام.انشالله شماهم بارداری

تخمک نمیشه پیش بینی کرد زمان دقیقش اما همون لحظه شروع ترشح اقدام کن.بهترین کاراینکه به تخمک گذاری و. ...

وای من فقط قبل ترشح اقدام کردم بعداقدام ترشح میبینم گلم

اخه3ساله منتظرم فقط چندماهه تقریبابیخیال شدم ولی بعضی علایم که همون دلدردپریود وترشح تخمک گذاری الآنم ترشح لوسیونی زیاد دارم ذهنمو درگیر کرده نمیتونم بیخیال باشم عزیزم

واقعااااا؟؟؟اميدوارم كردي😍😍😍😍😍

اره عزیزدلم

دیگه اصلا بهش فک‌نکن

تا هفته اینده یکی دیگه بزن

انشااله که مثبت

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
وای من فقط قبل ترشح اقدام کردم بعداقدام ترشح میبینم گلم اخه3ساله منتظرم فقط چندماهه تقریبابیخیال شد ...

عزیزم گفتم نمیشه تشخیص داد زمان ازاد شدن تخمک رو بعضی ها قبل ترشح ازاد میشه بعضی ها ممکن بعد چندروز ترشح داشتن.

این استرسی که داری باعث شده باردار نشی.بخدا بیخیالش بشی حتما مامان میشی.چون من بدون اینکه خودم وهمسرم مشکلی داشته باشیم دیربارداربشم فقط فقط هم چون هرروز بهش فکر میکردم چون برنامه ریزی کردم برا اقدام چون همش میگفتم امشب باید اقدام کنیم یا پس فردا حتما اقدام کنیم.زندگی من شده بود همین .بخدا بسپار.هروقت قسمتت باشه خودش میاد تو دلت این جمله رو هزاربار تکرار کن .

عزیزم گفتم نمیشه تشخیص داد زمان ازاد شدن تخمک رو بعضی ها قبل ترشح ازاد میشه بعضی ها ممکن بعد چندروز ...

مرسی عزیزم سعی میکنم استرس نداشته باشم ولی چون3ماهه عرق رازیانه خوردم میگن بیشتربشه پرولاکتین بالامیره واسه همون میگم کاش دیگه واقعا حامله بشم که دیگه عرق رازیانه نخورم.ممنون که جواب میدی گلم😘😘😘فقط یه سوال دیگه 🙈ترشح لوسیونی نشونه بارداری می‌تونه باشه؟

2706