2737
2734
عنوان

خانم های مشهدی یک لحظه میایین؟

85 بازدید | 12 پست

دکتر سونو گرافی خانم توی مشهد میشناسین؟

قیمتش چه جوریه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هاله سجادی.پنجراه سناباد.عالیه.

نرگس افضلی.روبرو سه راه ادبیات

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....
2731
من مرد و بینهایت دقیق  و با خدا میشناسم

میگن درصورتی که جونت درخطر باشه میتونی بری پیش دکتر مرد یا اصلا نباشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
خانم دکتر دنیا فرخ . برا جراحیم دکترم گفت فقط این دکتر برو. البته قیمتاش بالاست

اگه بیمه تکمیلی باشیم بیمه پولشو میده؟

2738