2726
عنوان

کسی هست جهیزیه اش کامل نباشه؟؟؟؟؟عقدیا بیایین😣😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 75 پست
استارتر خوشحال باش شما حتی بیشتر منم وسیله خریدی من بقیشو گذاشتم بعد عید  من فرشام  و ...

دوستان گروه  داريم تل 

دور همي عقديا

در مورد جهيزيه عروسي

تبادل عكس و نظر

هر كي خواست ريپلايم كنه

بيارمش گروه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان گروه  داريم تل   دور همي عقديا  در مورد جهيزيه عروسي  تبادل عكس و ...

ببر منو 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2728

من سرویس چوبم کامل مونده..دوختنیام کامل مونده..بابام بیچاره کارگره با این اوضاع نمیدونم چیکار کنم..اصلا ارزون ترین وسایل چوبم هرجور حساب میکنم ده بالا میشه

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
منم والا ساید نخریدم مدل پایین تر گرفتم در حالی که بابام میگفت هر چی دوست داری بگیر...آخه پدرم خیلی ...

منم ساید نخریدم دوتا یخچال معمولی و فریزر گرفتم..البته من اینارو چندسال پیش گرفتم سود کردم..ولی برقیا پدرمو دراورد واقعا

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
کدوم شهرین؟

گلپایگان..مال استان اصفهان میشه

ای بابا منم یه ماهه دیگه عروسیمه اینقدر این مدت حرص خوردم که دیگه ذوق همه چی از بین رفته.همه چی رو به دوبرابر قیمت و کیفییت کمتر خریدیم. دوتا تیکه برقیام مونده که اصن دیگه دلم نمیخاد بگیرم.

من سرویس چوبم کامل مونده..دوختنیام کامل مونده..بابام بیچاره کارگره با این اوضاع نمیدونم چیکار کنم..ا ...

دوستان گروه  داريم تل 

دور همي عقديا

در مورد جهيزيه عروسي

تبادل عكس و نظر

هر كي خواست ريپلايم كنه

بيارمش گروه

ای بابا منم یه ماهه دیگه عروسیمه اینقدر این مدت حرص خوردم که دیگه ذوق همه چی از بین رفته.همه چی رو ب ...

دوستان گروه  داريم تل 

دور همي عقديا

در مورد جهيزيه عروسي

تبادل عكس و نظر

هر كي خواست ريپلايم كنه

بيارمش گروه

2706