2726

تو این اوضاع چجوری میشه خرید کرد؟؟؟؟؟

وقت نکردم خریدامو کامل کنم هنوز نصف هم نشده خریدام...برقیا و تقریباً نصف ظرفارو گرفتم قالی هم گرفتم بقیه اش مونده چیکار میکنین شما؟؟؟؟

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غصشو میخورم☺️

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

منم سرویس خواب و قالی و پلاستیک و جاکفشی و... ناقصه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
چینی امروز توی بازار ۶/۵ و شوش همون‌مدل ۱۰ بود  تف به این مملکت بی در و‌پیکر😢😢😢

خدا لعنت کنه باعث بانی کلافگی جوونارو😔😔😔

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

من نامزدم گفته هیچی نمیخواد بیاری اگه شوهراتون میتونن کمک بدن بد نیست  حداقل یخورده تقسیم کنین تو این اوضاع و شرایط اقتصادیالبته مادرم گفنه به جای هزینه ی جهیزیه که برام نخرید بهم ملک میده حالا نمیدونم ایشالله که بده😝

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

واجب نیست همه چی داشته باشی

مگه خانواده داماد چقدر بی فکر باشن که تو این اوضاع جهاز کامل بخوان

یکی از دوستام  ازدواج کرد بعد ازدواج تلویزیون و فرش خریدن

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
دو سه  تیکه هم داماد بگیره اشکالی نداره.

توافق کردیم از قبل... تا حدوودیی توانایی خرید دارم ولی پولیه که به زحمت به دست اومده زورم میاد چند برابر خرج کنم... همسرم خودش چند برابر من خرج کرده شاید پنج شش برابر من...بگم جهیزیه هم بیاره؟!

2706