2733
2734
عنوان

عشقای مسخره دوران کودکی

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 26 پست

من عاشق عمو پورنگ شده بودم کلاس دوم دبستان بودم 

بزرگترین دغدغه ام این بود که اختلاف سنیمونو چیکار کنم و اینکه چجوری به بابا مامانم بگم خیلیییی جدی گرفته بودما نمیدونم فازم چی بود😐😐😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چی بگم که عاشق مواد فروش محله شدم یه پسر 28 ساله منم 14 سالم بود خداااا دلم میخواد عررررر بزنم

😮😯😕🤦‍♀️

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
2728

من یه پسرعمو داشتم که یه سال از من بزرگتر بود و چون دختری هم سنم تو فامیل نبود این شد همبازی من و همش با هم بودیم بعد هی بهم می گفتیم بزرگ بشیم عروس داماد بشیم منم وقتی کلاس اولم تموم شد و دیگه کامل میتونستم بنویسم خواهرم یه رمان از دوستش گرفته بود اینو من گرفتم ازش که مثلا دارم میخونمش تریپ باسواد بعد دیده بودم اول کتابا یادگاری می نویسن منم اومدم نوشتم من عروس مهرداد میشم من عاشق مهردادم 

مهرداد به من گفته عاشق منه و میخواد منو خوشبخت کنه و به خداوندی خدا معنی هیچ کدوم رو نمیدونستم وبعد هم خواهرم و هم دوستاش اون یادداشت رو دیدن و من به فنا رفتم 😭😭😭😭😭😭

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
انگار عمو پورنگ با دست گل و شیرینی پشت در خونتون وایساده بوده😂😂😂

همووون...تازه عکسشو از تو روزنامه پیدا کرده بودم قیچی کردم از ترس اینکه پدر مادرم ببینن زیر قالی قایمش کرده بودم فک کن خدایا چرااااا 😭😂😂

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

واااای چقد من خننننگ بودم😑😑😑یه پسر بزرگ تو محلمون بود خیلی خوشتیپ و خوشگل بود به چشم برادری😑😑😑😑منم بچه راهنمایی سیبیلو با ابروهای کلفت نمیدونم فازم چی بود فک میکردم اونم عاشق من شده😑😑😑😑

💖
2738

من یبار دوران ابتدایی اومدم به پسرای دم در مدرسه که منتظر بودن شیفت عوض شه،تیکه بندازم،گفتم:میبینم که نمیبینم که😂😂😂پسر همسایمون برگشت گفت:پس کوری دیگه😒😒😒دیگه رفتم تو افق محو شدم😁😁😁

من اولین بار عاشق واکاشی زوما شدم تو کارتون.فوتبالیست ها،بعد یه مدت با خودم گفتم خب اون که انیمیشنه و بعد عاشق آدم واقعی شدم. اونم کی؟ روبرتو باجو فوتبالیست ایتالیایی که اون موقع یوونتوس بازی میکرد

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
من اولین بار عاشق واکاشی زوما شدم تو کارتون.فوتبالیست ها،بعد یه مدت با خودم گفتم خب اون که انیمیشنه ...

وااااای مردم ازخنده😂😂😂😂من ازین داستانا زیاد داشتم تو تمام کتابام عکس شوچنکو میزدم😂😂😂😂😂

وااااای مردم ازخنده😂😂😂😂من ازین داستانا زیاد داشتم تو تمام کتابام عکس شوچنکو میزدم😂😂😂😂😂

حتی با اون بی امکاناتی اون سالها آمار دقیقش هم در آورده بودم حتی میدونستم یه دختر داره و مذهبش هم بوداییه

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️