2726
عنوان

ازدواج با همکار

| مشاهده متن کامل بحث + 3499 بازدید | 68 پست
یه زمانی با 100 تومن یه شاسی بلند خوووب میتونستیم  بخریم 😢😢😢به کجا داریم میریم مااا😭

پیش به سویِ قعر جهنممم!😖

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکل مال خوب ندارم، شرایطم فراهمه

خوب باشه پس هرکاری دوست داری بکن گفتم از فاز ازدواج بیای بیرون بری خوشگذرونی والا هر کی ازدواج میکنه پشیمون میشه ولی قبلش هر کی بهش بگه نکن میگه ااااا خودت ازدواج کردی خیالت راحته حالا به ما میگی برو برادرم برو ازدواج 

نه خوب نيست  تجربه شو دارم

شما با آقاتون همکار هستین؟/

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
2728
ما هم همینطور،از بعضی جنبه ها خیلی خوبه اما اختلاف نظر هم زیاد داریم.و هیچ کدوم حرف دیگری رو قبول نم ...

خب چرا شما کوتاه نمیاین؟ بالخره اون مرده غرور داره

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
یه زمانی با 100 تومن یه شاسی بلند خوووب میتونستیم  بخریم 😢😢😢به کجا داریم میریم مااا😭

دارن کاری میکنن قیمت ماشین خارجی و ایرانی نزدیک هم میشه اخه سمند در پیت ۸۰ میلیون یا مثلا پرشیا چه اپشنی داره که ۱۰۰ میلیون پولشو بدی واقعا 

بستگی به دو نفرشون داره و شرایط کار.

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
شما با آقاتون همکار هستین؟/

همكار بوديم خيلي كوتاه

همش بحث داشتيم مسائل كار هميشه تو خونه بود 

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

یک.مسئله دیگه هم هست. زوج همکار بعد از این که میرسن خونه، به طور معمول آقا استراحت میکنه و خانوم شیف دوم کارش شروع میشه. همین میشه اختلاف که حالا که یک جا کار میکنیم باید پا به پا باشیم تا آخر. این در حالیه که اگر بخوایم منطقی نگاه کنیم، نه فانتزی، کمتر مردی بعد از رسیدن به خونه حاضره پای گاز وایسه، یا لباس ها رو بریزه تو ماشین. در حالی که اگر همکار نباشید میزان این توقع و در نهایت مشکلات ناشی از این توقع کمتر میشه.

در کل حتما باید از یک مشاور حاذق کمک بگیرید. شرایط خاصیه برای ازدواج.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
خب چرا شما کوتاه نمیاین؟ بالخره اون مرده غرور داره

حرف آخر رو هم ایشون میزنند و میگند چشم.😂

هر دو کوتاه میاییم.یکبار من و یکبار هم شوهرم.من و تویی و کی بهتره و کی بدتر نداریم.اما گاهی اختلاف روی اصول عقاید و اساسی ترین مسائله،که در اخر هر دو سکوت میکنیم اما بازهم این تضاد و اختلاف به قوه خودش باقیه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
همكار بوديم خيلي كوتاه همش بحث داشتيم مسائل كار هميشه تو خونه بود 

وای، اون وقت سرانجامش چی شد؟>؟؟

2706