2737
2734
عنوان

ازدواج با همکار

| مشاهده متن کامل بحث + 3508 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال ازدواج‌ خرج گرونه بشین خونه فعلا تا بعدا ببینیم چی پیش میاد سمند شده ۸۰‌ تومن پرشیا ۱۰۰ تومن& ...

من مشکل مال خوب ندارم، شرایطم فراهمه

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

خیلی عیب ها داره متاسفانه. 

معمولا جو خونه شبیه محل کار میشه، مدام حرف ها و مشکلات تموم نشده سر کار تا خونه هم میاد و آرامشی که آدم توقع داره تو خونه و بعد از کار داشته باشه، کم رنگ میشه.

مشکل دوم وسواس و حساسیت خانم ها است. کافیه آقا با یک خانم حرف بزنه تا خانم فکرش ناراحت بشه.

تو مرخصی گرفتن هم مسئله پیش میاد. گاهی میخواهید برید  سفر ، بعد اگر تو یک واحد باشید به هر دو هم زمان مرخصی نمیدن.

بحث های خاله زنکی و فضولی همکاران هم بماند.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2728
ما هم رشته ایم خیلی خوبه از این لحاظ اتفاقا

ما هم همینطور،از بعضی جنبه ها خیلی خوبه اما اختلاف نظر هم زیاد داریم.و هیچ کدوم حرف دیگری رو قبول نمیکنیم.هر دو هم با استدلال محکم صحبت میکنیم.

به هرحال یکی باید این وسط از موضعش عقب بکشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

مادر و پدر من هر دو معلم بودن. خوب بود. از این جهت که شرایط شغلشون شبیه هم بود و هم رو درک می کردن. تعطیلاتشون مشابه بود. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
چون تو محیط کار با هم هستند و ادامه هم در خانه انچنان جذابیتی ندارند 24 ساعت یکی مدام با ادم باشه&nb ...

وای نه طور خدا

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

خوبه 

باهم هستن پیش هم هستن برای رفت وامد و مرخصی و تعطیلات و....

فقط اگه حساس نباشن که مثلا یکی با خانوم صمیمی حرف میزنه یا برعکس تند حرف میزنه باعث اختلافشون بشه 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

من و همسرم هم رشته و همکار بودیم هرچند الان محل کارمون جداست ولی واقعا شرایط همو درک میکنیم مخصوصا اینکه کارمون شیفتیه بیمارستانه واقعا باید کسی باشه که درکش بالا باشه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
بیخیال ازدواج‌ خرج گرونه بشین خونه فعلا تا بعدا ببینیم چی پیش میاد سمند شده ۸۰‌ تومن پرشیا ۱۰۰ تومن& ...

یه زمانی با 100 تومن یه شاسی بلند خوووب میتونستیم  بخریم 😢😢😢به کجا داریم میریم مااا😭

ملت یه جاهایی از گوسفندو میخورن که اگه خوده گوسفند  زبون داشت میگفت نه داداش .استدعا دارم اونجارو دیگه نه
خیلی عیب ها داره متاسفانه.  معمولا جو خونه شبیه محل کار میشه، مدام حرف ها و مشکلات تموم نشده س ...

وای چه بد.

خیلی عیب ها داره متاسفانه.  معمولا جو خونه شبیه محل کار میشه، مدام حرف ها و مشکلات تموم نشده س ...

پس بنظر تون ادم اگر به همکارش علاقه مند باشه چیکار کنه؟ فکرش همش پیش اونه

2706