2733
2734

کلی استون خوب ریختم رو پنبه گذاشتم دو طرفش از بین نرفت.

مامانمو صدا کردم میگه این که دیده نمیشه ولش کن... آخه زنم آنقدر بی سلیقه؟ از پسرای مجرد بی سلیقه تره...

دیوونم کرده که البته تو مبحث این تاپیک نیست.

خلاصه چکار کنم این لکه از بین بره بچه ها

الخیر فی ما وقع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندقطره بنزین یا نفت

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
2738
خودت بی سلیقه ای عزیزم نه مامانت .وگرنه لاک رو ملحفه نمیریختی 

خواهر کوچیکم ریخته. مگه ما رو میشناسید؟ نمی‌دونم چه روحیه ی الکی دفاع از والدین همدیگه دارن ایرانیا. همه شونم از دم در درون با والدنیشون کم و بیش تجربه مشکلات دارند ولی کافیه یکی یه چیز بگه بریزن سرش

الخیر فی ما وقع
خواهر کوچیکم ریخته. مگه ما رو میشناسید؟ نمی‌دونم چه روحیه ی الکی دفاع از والدین همدیگه دارن ایرانیا. ...

شما چرا جلوی کسایی که نمیشناسنتون انقد راحت درمورد مادرتون حرف میزنین من فک میکنم هرچی باشه به اندازه همون نه ماهی که سر شما درد کشیده تا شمای باسلیقه رو به دنیا بیاره نمیشه

سلام گلم منم چند روز پیش کلی لاک قرمز ریخت روی پالتوم ک تازه خریده بودم اینجا تاپیک زدم همه گفتن بندازش دور بدرد نمیخوره ولی توی اینترنت ی سرچ کردم ی راهکار دیدم انجام دادم چند تا دستمال کاغذی بزار زیر قسمتی ک لاکی شده هی باپنبه  استونی بکش بکش بعد دستمال کاغذیه ک لاکی میشه رو عوض کن و دستمال تمیز بزار زیرش وگرنه پخش میشه همه جاش هی تکرار کن کامل پاک میشه من اینجوری کامل تونستم پالتمو تمیز کنم 

خدایا میدونم ک‌سال ۹۸ برام بهترینا رو کنار گذاشتی میدونم ک منو ب عشقم میرسونیو خوشبختمون میکنی  خدایااا دوستت دارم 😘
2706