2726
عنوان

خانوما رد دادم تورو خدا بیاین

145 بازدید | 13 پست

کم اوردم تو رو خدا پر بازدید کنید همه ببینن 

این زندگیو نمیخوام میدونم با اون خوشبخت نمیشم زندگیه با اونو دوست ندارم جوری مهرشو از دلم بیرون برده که راضی نیستم ببینمش حرفای عاشقانه میزنه حالم بد میشه راضی ام با هر کسی باشم الا اون نمیدونم نمیدونمممم چی کار کنم دلم برای مادر پدرم میسوزه دارن جهازیه انتخاب میکنن برام تنم میلرزه اسم عروسی میشنوم از اینم میترسم که شاید تصمیمم یه حوص باشه و زندگیه خوبی نتونم برا خودم بسازم و محتاج بشم تموم دوست و اشنا و دشمنام بم بخندن میشینم با خودم میگم کاشکی هیچی بام کاری نداشت همه سرشون تو زندگیه خودشون بود و منو قضاوت نمیکردن 

الان دقیقا تو موقیعتی هستم که یه دستم حرفای مردم و یه دستم ارزو هام حدفام ، یا به خاطر حرف مردم از ارزوهام بگذرم یا حرف مردم رو نادیده بگیرم و اونطور که میخوام زندگی کنم خب درستش همینه نادیده بگیری اما خیلی حالم بده بین دو راهی گیر کردم با تجربه ها همراهیم کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نامزدی ؟؟؟ دلیل دوست نداشتنت چیه 

خودشو از چشمم انداخته دسته خودشم نیستااا ذاتن اخلاق و رفتار و عادتاش اصلااا دوس ندارم فک کن تو دوران نامزدی ازش خیانت دیدم هزاران بی احترامی خساست .....

اگ ازش خیانت دیدی جدا شو حرف مردم باد هوا چن روز دیگ یادشون میره بعد تو میخای خودتا بدبخت کنی .فردا ی بچه هام بیاری زندگی اونم جهنم بشه جدا شو بابا .خودتا ازاد کن .