2733
2734
عنوان

كسي تا حالا اين كار رو كرده

222 بازدید | 22 پست

سلام خانوما من دكترم تو بيمارستاني ك خيلي از پرستاراش شاكين زايمان ميكنه حالا ميشه اگه بش بگم تو ي بيمارستان ديگه اي بياد قبول ميكنه؟؟؟توروخدا جوابمو بديد كسي اينكارو كرده؟؟؟

من اهوازم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم از دکترت باید بپرسی ما نمیتونیم بهت کمکی بکنیم

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

باید ببینید تو کدوم بیمارستان های دیگه هست تا یکیشو انتخاب کنید برای زایمان 

🌹خدا جونم روزی هزاران بار شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی خودت مراقبش باش ❤خدایاشکرت ......شده ذکر هر روز من
2738
بستگی به دکترا داره بعضیاشون قبول میکنن اما احتمالا باید یه پولی بهش بدید بابت دستمزد چون با اون بیم ...

خب پولي داده ميشه نصف نصف ميشه ي مقدار برا بيمارستان ي مقدار برا دكتر

خب پولي داده ميشه نصف نصف ميشه ي مقدار برا بيمارستان ي مقدار برا دكتر

با دکترت مطرح کن اگه قبول نکرد دکترتو عوض کن تحقیق کن برو پیش یه دکتر خبره تو بیمارستانی که مدنظرته

خدایا هزار بار شکرت
2706