2703
2553

نظرتون چیه مهریه ۱۴ تا سکه بندازین عوضش حق طلاقو بگیرین

در ضمن پسره هم به دلتون بشینه و پسر خوبی باشه 

یعنی فقط به خاطر مهریه کم ردش میکنین؟

سوال واسه خودم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از نظر شرعی میگم،حق هر شخصی مخصوص همون فرده و قابل انتقال به غیر نیست.این که حق طلاق داشته باشید هم به این معنا نیست که راحت جدا بشید.شرعا هم چنین حقی برای زن ثابت نمیشه.

اما مهریه باید به صورتی باشه که مرد بتونه پرداخت کنه چون دین بر عهده آقاست و همچنین متعارف و در شان زن هم باشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2720
خوبه  معقوله حالا که داره وکالت طلاق میگیره حضانت بچه و ادامه تحصیل و اشتغال و خروج از کشور و ...

واقعا فکر کردی چند درصد مردها قبول می کنند

حق حضانت بچه ای که وجود نداره ثبت نمیشه

بعدش هم صورت خوشی نداره هرکسی این همه شرط را بخوای میگه انگار برای طلاق میخوای ازدواج کنی

2714
چرا؟

کمه  عزیزم   حداقل ۱۰۰ سکه و حق طلاق یا حداقل ۷۰ یا ۵۰ سکه  

قربونت برم   مهریه ممکنه یه روزی خیلی به کمکت بیاد البته خدانکنه اون روز بیاد و ایشالله خوشبخت بشی

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

من 12سال پیش ازدواج کردم. مهریه ام 14 تا با یه سفر حجه. هیچ توقعی هم از همسرم نداشتم و ندارم.حتی دو سال هم شهرستان زندگی کردم. میخوام بگم بنای زندگی رو رو سادگی بگیرید زندگی روی خوشش رو نشون میده

اگه مرد خدایی نکرده بد باشه طرف جونشو میگیره کف دستش و فقط میرهههه.

2706