2410
2553
عنوان

دو ماهه خونه مامانم اینا نرفتم

252 بازدید | 13 پست

موقعی که داشتیم واسه داداشم زن میگرفتیم و کار داشت هروز به یه بهانه زنگ میزد میگفت بیا اینجا،،الان که احتیاج نداره دوماهه یه زنگ نزده بگه چیکار میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

موقعی که کار داره یا مهمون داره زنگ میزنه میگه بیا،،نداشته باشه شش ماهم زنگ نمیزنه و عین خیالش هم نیست،،منم تصمیم دارم دیگه یه موقع کاری داشت دیگه عمرا برم،،،

خوب😐 

البته من هم دو ماهه نرفتم😃 همش یا اونها اینجا بودن یا با هم میرفتیم بیرون 

الان هم زنگ زدن کلی فحشم دادن که بلند شو بیا وگرنه ما میاییم بچه اتو میبریم و میریم کاری هم بهت نداریم

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2714
موقعی که کار داره یا مهمون داره زنگ میزنه میگه بیا،،نداشته باشه شش ماهم زنگ نمیزنه و عین خیالش هم نی ...

شما توقع داری مادرت همیشه بهت زنگ بزنه ک بری خونشون؟؟😐😐شما از مادرخودت هچین توقعی داری ک زنگ نزنه نمیری خونش معلوم نیس با مادرشوهر وبقیه فامیل چقد توقعات داری 😶😐

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
حتما باید زنگ بزنن؟ خب شما برید بهشون سر بزنید

خب وقتی میبینم نه زنگی میزنه نه عین خیالش هست که برم یا نرم ،واسه چی برم،،،،چطور موقعی که کار داشت در روز شش باز زنگ میزد