2733
2734
عنوان

برای خرید لباس عید چقد هزینه میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8690 بازدید | 322 پست
من عیدها لباس نمیخرم خجالت میکشم عید بالباس تازه بیام بیرون کلی لباس قشنگ دارم عیدم میپوشم

واى 😂 منم روم نميشه عيد لباس نو بپوشم 🙈 حتى اگه كفش نو داشته باشم يه كم قبل عيد ميپوشم از نويى دربياد 🙊😅

من فقط میگم درست این مردا بداخلاق و خیانتی و بچه ننه و ... هستن ولی والا گناه دارن تو اوضاع بد اقتصا ...

اخه عزیزم من چندین ماهه خرید نکردم دیگه واقعنی هیچکدوم از اینایی ک گفتمو رو ندارم و بایو بخرم...یهویی همه خریدا باهم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دو خط اخرت منو یاد عروسمون انداخت 😓😓😓😓دو هفته ی عید رو هرسال میاد شیک و تر تمیز ما باید از خرج لباس مون بزنیم تا خرج پذیرایی اون بشه کاش یکی بهش بگه ماهم برا پولمون زحمت میکشیم و دلمگن میخاد خرج خودمون کنیم جان عزیزت  بیشتر از دو روز جایی نموووووون 😔😡

2738

وااای خاک تو سرم من مثل اصحاب کهف شدم چرا همه میگن مانتو 300به بالاس.واقعا قیمتش اینقده؟؟؟پس نمیخرم اگه اینجوره.حالا باید یه روز برم ببینم چی شده قیمتا چطورن.خخخخ بخدا نزدیک دوسال خرید نکردم

من هر برج ک انقد خرید نمیکنم از تابستون هیجی لباس نخریدم و همه کهنه شدن..یجورایی همه چیزایی ک گفتم ر ...

عزیزم به نظر من اگه کم کم خرید کنی کمتر بهتون فشار میاد آخه شب عید آدم به اندازه کافی خرج داره همون مسافرت رفتن، عیدی دادن و... اینجوری که همه خریداتو بذاری برای شب عید یه دفعه باید یه هزینه سنگینو متحمل بشی

خدایا هزار بار شکرت
مانتو مزونی؟🤔🤔🤔 اتفاقا من خودم امسال دنبال مزونی ام ۷ تا مزون تو اینستاگرامم فالو کردم قیمتاش ...

مزون های اینستا خیلی نجومیه 

منم تل ی مزون دارم قیمت مانتو از سیصد و پنجاه ولی فک کنم بیرون کمتر باشه

💙💙💙💙
دو خط اخرت منو یاد عروسمون انداخت 😓😓😓😓دو هفته ی عید رو هرسال میاد شیک و تر تمیز ما باید از خرج ل ...

اخه خودشون اصرار دارن...من نصف عید رو خونه مامانم 4روزم خونه مادرشوهرمم.خونه خواهر برادرا در حد یک وعده.

2706