2737
2734
عنوان

وووووای این چه عکسیه صفحه اول سایتو باز میکنی!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدارو شکر منکه ندیدم    

گذاشت ببین😂😁

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
کو

شما همون خانوم همدانی هستید که عکس یه خانوم به شال طوسی رنگ رو پروفایلش بود؟؟ باردار بودید حدود سه ماه پیش شایدم کمتر یا بیشتر! آره؟؟

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
اخه بچه این سنی اونم لخت و تپل آدم جیگرش کباب میشه حالا مثلا عکس سرخکو نزارن آدم متوجه نمیشه

منم باردارم واقعا حالم خراب شد ،اصلا مراعات نمیکنن ،اولین بار هم نیس، ی بار م ی بچه تو دستگاه ک ی عالم سیم وصل بود بهش گذاشتن😕

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2706