2737
2734
عنوان

من و کسب کار خونگی😍😍😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 65 پست

بلاک کن

خودشونم میفهمن باید ساکت بمونن

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خبر دار شدن بالاخره از تو فامیل مشتری دارم.... مادرم بهشون گفته من ب دخترم افتخار میکنم ک همیشه راه ...

مطمین باش همینطوره

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

منم شوهرم کار میکنه و خداروشکر هیچ مشکلی نداریم. اما قبلا خودم ساندویچ و سالاد پاستا و اینا درست میکردم . خیلی هم تمیز و بهداشتی میفروختم ب مغازه ها. سودشم خیلی برکت داشت . یکی از فامیلامون ک خودش تو خونه ظرف و آجیل و اینا میفروخت با حالت دلسوزی بهم میگفت مگه شوهرت بهت پول نمیده ک ازین کارا میکنی؟؟!! اصلا اینقدر عصبی شده بودم

2738

چقدر بیشعور

این عرضه و. زرنگی یه خانومه که بتونه بدون سرمایه درامد. داشته باشه

اونا احتمالا خودشون هنری ندارن تن پرور هستن و. پر. توقع شما و. مسخره  میکنن (دیدم اطراف خودم حتی نمیتونن با پودر کیک اماده کیک درست کنن)

منم دوست دارم بکنم از این کارا تنبلم ولی 

تو درست کردن انواع دسر و ژله و کیک استادم

حالا چیزی هم فروش داشتی کجا میفروشی ب همسایه یا مغازه ها

ب فامیل مدارس ...دوستان ....خداروشکر از بیکار بودن و نالیدن واقعاااا بهتره...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2706