2703
2553
عنوان

بتای ۲۹ دو هفته بعد از تاخیر

5035 بازدید | 108 پست

سلام من دوهفته پریودم عقب افتاد قبلش تست داده بودم منفی بود رفتم دکتر گفتم برام سونو بنویسید ترجیحا گفتن باید آزمایش بدی رفتم دادم رنج آزمایشگاه بالای ۲۰ مثبت بود و عدد بتای من ۲۹ بود وقتی اومدم خونه تست دادم دوخط افتاد دومی کم رنگ تر دکتر گفت یه هفته دیگه تکرار کن حالا زیر شکمم سنگینه و ترشح دارم کسی بوده این شرایط رو داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بتات کمه شاید برای همین دکتر گفته ۲ هفته بعد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2714

عزيزم لقاحت دير بوده يادت نمياد چه روزي تخمك گذاري داشتي منم همينطور شدم اين دفعه روز ٣٧ رفتم ازمايش ازمايشم منفي بود ولي الان روز ٤٧ باز رفتم ازمايش مثبت شده دكترم ترسونده منو ميگه شايد خارج رحمي باشه ولي نميخوام نگران باشم چون يه بارم بارداري پوچ داشتم اصلا نگران نباش عزيزم

خدايا شكرت خودت مواظب ني ني كه بهم دادي باش🌹
شما دیگه تکرار نکردید آزمایشتونو

مال من ١٠ دي بوده حالا بتا بايد دو مرحله بدي اگه دو براير شده نگران نباش شايد تخمدونت تنبله اگه منظم نبودي، 

بعدم من سر قبلي اينقد خودمو اذيت كردم كه نگو الان ميگم اگر خواست خدا باشه ميمونه اگر نباشه هم كه ... هيچ چيزيو به زور نميشه بخوايم فقط اينكه الهي هر وقت خدا ميده سالم و صالح باشه ،با اين حرفا خودتو اروم كن عزيزم 

خدايا شكرت خودت مواظب ني ني كه بهم دادي باش🌹

آخه دوسال پیش کورتاژ کردم تو ۶ هفتگی رشدش متوقف شد و قلبش تشکیل نشد البته اون موقع بتام ۸۴۷ بود الانم فقط میگم اگه قراره بمونه سالم بمونه الان احساس میکنم حالت تهوعم بیشتر شده تستامم پررنگ تر شدن حالا توکل به خدا فردا احتمالا برم آزمو تکرار کنم

سلام خانومی ازمایش دادی بیا جوابشو بگو ب نظر من ک بارداری 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
2706