2726

شش ساله ازدواج کردم

شوهرم خیلی مرد خوبیه

تو این چندسال کلا بیشتر وقتشو کار کرده و زحمت کشیده

جهارساله دنبال دوا درمون بودیم واسه بچه دار شدن..بیشتر پولمون رفت تو جیب دکترا

مستاجریم و ماهی پونصد کرایه میدیم

خدا خواست و امسال باردار شدم و از این بابت شکرش میکنم ولی تا باردار شدم دو سه ماه بعدش شوهرم کارشو از دست داد ..حتی اگه پس اندازی هم داشتیم تموم شد .

هرجی دنبال کار میگرده پیدا نمیکنه..حتی یه موتور هم نداره بره اسنپ تا لااقل خرجمون دربیاد..هرجا واسه وام رفتیم که یه موتور بخره میگن باید سپرده گذاری کنین و سود واماشون بالاست

نمیخوام استرسم به بچم برسه ولی هرکاری میکنم نمیتونم بی تفاوت باشم..دستمون خالیه خالی بود فقط چندروز پیش یارانه ریختن

چندوقت دیگه زایمانمه..استرس کل وجودمو گرفته

میشه واسمون دعا کنید و صلوات بفرستین از این گرفتاری خلاص شیم..شوهرم هرچه سریعتر کار پیدا کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وضعیت من موقع بارداری مثل شما بود همسرم بر شکست شد و همه چیزش رو ازدست داد مادرم خداخيرش بده پول سيسموني رودادمن هم شکرخدا چندمیلیونی پس انداز داشتم باهاش ی پراید خریدیم و اینجوری تا حدود ۶ماه همسرم مسافرکشی کرد و ازاین رادرآمد داشت و با۱تومن وام و ی مقدارم ازخواهرم پول قرض گرفتم سرویس چوب دختر مو خریدم که حسرت نخورم دخترم براش چیزی نخریدم بقیه چیزهایی هم که لازم داشت یواش یواش کمابیش حريدم الانم للحمدلله۱ساله سرکارميره که کارشم خودم انقدر به دیگران سپرده بودم و پیگیر براش پیداکردم  

وضعیت من موقع بارداری مثل شما بود همسرم بر شکست شد و همه چیزش رو ازدست داد مادرم خداخيرش بده پول سيس ...

خداروشکر که رو به راه شد زندگیتون عزیزم

امسال نسبت به پارسال خیای فرق کرده..نه وامی میشه گرفت و نه چیزی

شوهر منم کاریه ولی کار نیست..اگه یه وسیله داشت لااقل تو اسنپ کار میکرد

تو این گرونی و بارداری دست تنگ بودن خیلی سخته خیلی

خداروشکر که رو به راه شد زندگیتون عزیزم امسال نسبت به پارسال خیای فرق کرده..نه وامی میشه گرفت و ...

درسته واقعا سخته کاملا درک میکنم روزایی میشد که هوس استامبولی میکردم ولی برنج نداشتم وچقدراعصاب خوردی داشتم ولی خب حداقل شما ب جای ماشین موتور بخرید اگر امکانش هست تو پیک اسنپ ی  مدت کارکنه چاره چيه

2706