2726
عنوان

خیلی عصبی هستم میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 69 پست
الان رفت سرکار ،میخوام پیام بدم بهش بگم عزیزم اقوام خودت نفهمن

خانومی بهتره اینو فراموش کنی نباید که سر هرچیزی ادم عکس العمل نشون بده خوبه که خدا به ما قدرت گذشت و فراموشی و داده ... اگر تو شرایط طبیعی و بی دلیل بد و بیراه بگه اونوقتم اول باید طرف شوهرتو بگیری بعد طرف مقابل و بخاطر هیچکس و هیچیز سعی نکن رابطتو در خطر بندازی اونم پسر عمه... اگر چیزی بگی شاید واسه توجیه کردن حرف خودش بهت تهمتی چیزی بزنه پس چیزی نگو

گذشته ها گذشته امروز واقعیته منه ....😊 ما زنهای ایران قویترین هستیم👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق داره عصبی بشه ،اما نه اینکه به اقوام من توهین کنه

درسته نباید میگفت اقوامت،ولی در کل مردا از خواب که بپرن عصبی میشن،بنظرم باید مستقیم به خود پسرعمت میگفته که این چه طرز در زدنه،چون شماکه تقصیری نداری،باید به خودش تذکرمیداد

یعنی خداشاهده اگه پسربودم این سایت رومیشناختم عمرازن میگرفتم خییییلی خدایی حساسید یعنی خیلیییییاااا ...

شدیدا باهات موافقم من شوهرم مادر پدرمو بشوره بزار تو افتاب خشک بشن چیزی نمیگم(برای مثال البته تا بحال نشده حرفی بزنه😅) اونوقت واسه خاطر پسر عمه.... 

گذشته ها گذشته امروز واقعیته منه ....😊 ما زنهای ایران قویترین هستیم👍
عصبی هستی از شوهرت؟؟؟؟عکس العملم میخوای نشون بدی بهش؟؟؟عکس العملو باید به پسر عمت نشون بدی که بفهمه ...

منم بهش حق میدم خب ،اما میگم نباید میگف اقوام نفهم تو

خدایا ممنونتم
2706