1147
1226

البته خیلیم مهم نیستا محض کنجکاوی میخوام بدونم نینیم چیه 😬

خداروشکر ک سالمه😊

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشت و پناهم تویی  خودت مواظب تو دلیم باش🙏همسرم دنیامه♥️

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

1156

دختره

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به تو هیچ ربطی نداره من زود ازدواج کردم سرت تو زندگی خودت باشه👍😏مادر و پدرم هیچ تقصیری توی زود ازدواج کردن من ندارن 😡😡پس بی خود میکنی بگی خانوادت عقب مونده فرهنگی بودن 😒😒تو اگه تحصیلاتت خیلی اهمیت داره باید شعورت بکشه توهین نکنی 😯😯کاری به خودت و خاهرت ندارم ک تو سن من داشتن عروسک بازی میکردن😏من توی این سن یه عروسک دارم ک دخترمه واسش میمیرم پس هر کسی بسته به سنش با یه عروسک بازی میکنه☺من خوشبختی رو توی زندگی خوشم کنار بچمو همسرم میبینم تو رو نمیدونم خوشبختی رو تو چی میبینی اگ توی تحصیلات میبینی منم محصل ام😊😊😊😏😏😏اگه توی کارت میبینی منم چند سال اینده ایشالا مشغول به کار میشم 😁😁اگه توی پول میبینی راضیم به رضای خدا 😄من عاشق همسرم و دخترمم  و این عشق دو طرفه است😍😍سعی کردم و میکنم توی زندگیم برای دخترم و همسرم مادر و زن خوبی باشم❤❤❤ ☺☺در ضمن اینارو نگفتم فک کنی دارم ازدواج زودو رواج میدم هر کی دلش خاس ازدواج کنه تو هر سنی به من چه😐من مث خیلیا نمیتونم سرک بکشم تو زندگی طرف و هر چی دلم خاست بارش کنم و از زندگی سیرش کنم پس ارزوی خوشبختی میکنم برای تودوست عزیزم👍😗😊یاعلی💙💙💙

استاتر خوش به حالت😭😭😭😭😭😭

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘
1233

دختر

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
دختره

عه چطوری دختر دختر گلت بزرگ شد،چند ماهه شد؟

بهترین 💞حس💥 دنیا 🌠وقتیه که یه بچه کوچیک 👦برات👇 دستاشو👐 باز میکنه👐 که تو بغلش کنی💁 فکر نکنم هیچ چیز دیگه ای به اندازه این حال آدمو خوب کنه... سلامتی همه بچه ها👑 سلامتی🎩 پسرم امیر� علی.😘

استاتر من والا سر در نیاوردم ولی اینو میدونم m یعنی پسر         fیعنی دختر 

1167

هفته دوازدهمی باید تا شانزده بصبری عزیزم اون موقع معلوم میشه

سلام بچه ها ان تی رو کی میگیرن؟؟؟

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
عه چطوری دختر دختر گلت بزرگ شد،چند ماهه شد؟

سلام عزیزم مرسی تو خدبی چع عجببب اره عزیزم الان سه ماه و نیمه شه

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به تو هیچ ربطی نداره من زود ازدواج کردم سرت تو زندگی خودت باشه👍😏مادر و پدرم هیچ تقصیری توی زود ازدواج کردن من ندارن 😡😡پس بی خود میکنی بگی خانوادت عقب مونده فرهنگی بودن 😒😒تو اگه تحصیلاتت خیلی اهمیت داره باید شعورت بکشه توهین نکنی 😯😯کاری به خودت و خاهرت ندارم ک تو سن من داشتن عروسک بازی میکردن😏من توی این سن یه عروسک دارم ک دخترمه واسش میمیرم پس هر کسی بسته به سنش با یه عروسک بازی میکنه☺من خوشبختی رو توی زندگی خوشم کنار بچمو همسرم میبینم تو رو نمیدونم خوشبختی رو تو چی میبینی اگ توی تحصیلات میبینی منم محصل ام😊😊😊😏😏😏اگه توی کارت میبینی منم چند سال اینده ایشالا مشغول به کار میشم 😁😁اگه توی پول میبینی راضیم به رضای خدا 😄من عاشق همسرم و دخترمم  و این عشق دو طرفه است😍😍سعی کردم و میکنم توی زندگیم برای دخترم و همسرم مادر و زن خوبی باشم❤❤❤ ☺☺در ضمن اینارو نگفتم فک کنی دارم ازدواج زودو رواج میدم هر کی دلش خاس ازدواج کنه تو هر سنی به من چه😐من مث خیلیا نمیتونم سرک بکشم تو زندگی طرف و هر چی دلم خاست بارش کنم و از زندگی سیرش کنم پس ارزوی خوشبختی میکنم برای تودوست عزیزم👍😗😊یاعلی💙💙💙
1241