2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی بعضی حرفا حقیقت داره خارج از شوخی...خانم ها هم حق دارن ...یه دقیقه فکر کنین یروز وارد سایت بشین برین تو یه تاپیک که یه نفر گفته عکس میخوام بزارم بعد ببینید عکس شما اومدبالا..اون موقع چ حسی دارید...وااای خیلی بده

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..
2728

اصلا من نمیفهمم چرا کاربرای نی نی سایت اینهمه به عکس علاقه مندن؟؟؟؟؟؟؟! 

اینقدر مشتاق و کنجکاون عکس یه غریبه رو ببینن که چی بشه؟؟؟

خب تو نت سرچ بزنن انواع و اقسام عکسها رو میاره براشون!!!!

وقتی قبح این کار ریخته شه کم کم فک و فامیل عکس من و شمارو هم میذاره. همونجوری ک چن روز پیش ی نفر عک ...

کاراونی ک عگس جاریشو گذاشته بود بد بود

ولی کاراون استارتر بد نبود عزیزم اون خانم ازنوع چتش معلوم بود مشکل داره بعدشم اگ عگس خودش بود اگ خیلی براش مهم بود. عکسشو برا ی غریبه نمیفرستاد پس معلوم بود خودش مورد داره..شما حرص نخور براش😃😃

fateme.shj77_@ بچه ها ایدی اینستاگراممه لطفامنولایک‌ نکنییید  مچکرررررررم  
حرف زد خیلی باهاش همش گفته بود عزیز عزیز...گفتن دوجنسس

وا

همكار منم ميگه عزيز

ب شوهرش ميگه عزيز ب دوستاش هم ميگه

الانم حامله ست   

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
چون اگه همه اینجوری نگاه کنیم یه روزم امنیت خودمون به خطر. می‌افته  فک کن هر کی با هر کی یه مش ...

عزیزم کسی ک عکسشو برا کسی ک ی مین تازه باهاش اشنا شده میفرسته معلومه براش مهم نیست..

کاراونی ک عگس جاریشو گذاشته بود بد بود ولی کاراون استارتر بد نبود عزیزم اون خانم ازنوع چتش معلوم بو ...

یعنی هر کسی عکس میده مورد داره؟؟؟ 

عجب حرفی!!!!! 

چه قضاوت عجیبی!!!!

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
اصلا من نمیفهمم چرا کاربرای نی نی سایت اینهمه به عکس علاقه مندن؟؟؟؟؟؟؟!  اینقدر مشتاق و کنجکاو ...

اخه اينجا داستان زندگي يا بخشهايي از زندگي شون هست

ي جوري خاص هست بنظرم فرق داره با جاهاي ديگه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
عزیزم کسی ک عکسشو برا کسی ک ی مین تازه باهاش اشنا شده میفرسته معلومه براش مهم نیست..

قربونت برم عزیزم شما شاید استارتر رو می‌شناختی که چتش ساختگی نیست یا هر چی الان عکس شما رو پروفایلت باشه من بیام تاپیک بزنم بی اجازه عکسا رو بردارم در مورد شما نظر سنجی کنم یا نه بدتر به یه عنوان دیگه عکس شما رو بذارم خوبه؟؟؟

بعدشم بگم عکسش رو پروفایلش بود پس براش مهم نیست

اخه اينجا داستان زندگي يا بخشهايي از زندگي شون هست ي جوري خاص هست بنظرم فرق داره با جاهاي ديگه

خب آره از این نظر فرق داره. ولی دیگه این حجم از اصرار برای دیدن عکس قابل هضم نیست. تو بعضی تاپیکها ده بیست صفحه همش عکس عکس میکنن و التماس برای یه عکس. 

یعنی هر کسی عکس میده مورد داره؟؟؟  عجب حرفی!!!!!  چه قضاوت عجیبی!!!!

من کی گفتم هرکی عکس میداره مورد داره .عجبا😐

من خودم همه جا میذارم برامم مهم نیس

مبگم اولا اون خانم ازنوع چتش معلوم بود اصلا مورد داره کسی ک میگ میام ماساژم میدی.نمیدونم رفتم پیش یکی اپی حشر ی بود .من سفیدم این حرفا 

نمیدونم طرف ما این حرفا زشته شاید براشما زشت نباشه

بعدشم گفتم کسی ک تو چن مین برا یکی عکس میفرسته یتی رو عکسش حساس نی دیگ.برا خودش مهم نیس نمیدونم براسما چرا انقد مهمه😁

خوشحالم ک درک و فهمت بالاعه دوست خوبم❤

منم خوشحالم افرادی مثل شما تو سایت هستن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706