2737
2734
عنوان

مادر همسرتون تو بارداریتون چه کارایی براتون کرد یا میکنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 159 پست
دقیقا مال ماها اومدن دعوا انداختن 

متنفررررررررم ازشون . همه کاراش بخلطر اینه ک اون دوتاعروس بجزونه و بین ماهارو دعوا بندازه . ی ذره فهم نداره ک پسرش ی قرون پول نداره .

اصلا خونه مال منه خودم خریدم راضی نیستم بیاد اینجا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا.هیچ کاری نکرد و نمیکنه.حتی من اوایل خونریزی داشتم و استراحت مطلق بودم با اسباب کشی همزمان شد ...

چقدر بیشعورن بعضی مادر شوهرا .منم بارداربودم اسباب کشی داشتیم اومد دست شوییمم شست .بچه مم دنیا اومد خونه کثیف کثیف بود پدرشوهرم فرستادش خونه مونو با شوهرم تمیز کرد .

2731
چقدر بیشعورن بعضی مادر شوهرا .منم بارداربودم اسباب کشی داشتیم اومد دست شوییمم شست .بچه مم دنیا اومد ...

چه خوبن.تازه من دانشجو بودم میموندم خوابگاه بعد از چهار روز میومدم خونه بعد که من می‌رسیدم هی زنگ میزد به شوهرم می‌گفت بیا این کار رو بکن اون کار رو بکن

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2738
نمیدونم والا تازه پیغام هم دادن که نه عید میایم ن زایمان

خوش به حالت کاش واسه منم نیان سر. بچه اولم کشتن منو میومدن دخالت میکردن میخوردن و جمع میکردن میبردن

شب من میموندم با بچه ای شب تا صبح گریه میکرد بدون کمک له شدم

عزیزان توقع تون رو کم کنید راحت زندگی کنید. شما و همسرتون تصمیم به بارداری گرفتین قرار نیست کسی بیاد ...

ایکاش نیان به خدا من راضی ترم نشست پای گوش شوهرم پرش کرد شوهرم نذاشت برم خونه مامانم شیرم کمه بچه هام سینه نمیگیرن بیشتر شیرخشک میخورن دائم بهم سرکوفت میزنه میخواد بگه تو مادری کردن بلد نیستی من مثلا بلدم به خدا یه چشمم اشکه یه چشمم خون به نظرت خدا ازیه همچین کسی میگذره

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....

هیچ غلطی نکرد تبریکم نگفت حتی

بعد ده روزم توقع داشت که دیگه کامل خوب شده باشم و بچه مو بردارم دوره بیفتم خونه فامیلای آشغالش

چون دوره ازمون همه شر و عقده هاشو جم میکنه عیدا خالی میکنه سرمون 😃😃

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
2706